Hlavní navigace

Cleverlance pomohla vytvořit nový moderní portál

[Tisková zpráva] Nový portál Radio Free Europe/Radio Liberty je postaven na platformě .NET, využívá dříve vyvinutý systém Publisher systém a DB MSSQL 2000.

Sdílet

Praha, 15. ledna 2007 – Společnost Cleverlance vytvořila společně s on-line týmem RFE/RL pro íránské posluchače stránky postavené na nejnovější verzi nového publikačního systému Publisher, který dodala Cleverlance RFE/RL v loňském roce. Tyto stránky jsou optimalizovány pro velké množství posluchačů, nabízejí kromě možnosti neustále aktualizovat zprávy a analýzy, i možnost on-line přístupu k programu Radia Farda v různých formátech v perském jazyce.

„Věřím, že tento nový moderní portál nám umožní poskytovat ještě lepším způsobem informace našim posluchačům. Naše spolupráce s firmou Cleverlance nám umožnila uskutečnit tento nový projekt. Profesionalita i projektový management Cleverlance sehrál významnou roli při realizaci tohoto projektu ve stanoveném čase,“ uvedla MJ Bear, Director of Programming RFE/RL.

„Naše spolupráce s Radiem Farda navázala na předchozí spolupráci na projektu Publisher. Získané zkušenosti se vyplatily na obou stranách, otevřenost a profesionalita zaměstnanců RFE/RL i Cleverlance významně přispěla k zdárnému výsledku. Jsme velmi rádi, že jsme získali další zkušenosti pro nové projekty,“ uvedl Ivan Zitto, Project Manager společnosti Cleverlance.

„S RFE/RL spolupracujeme téměř dva roky, každá zpráva o ukončeném projektu mne vždy potěší. Potvrzuje totiž Cleverlance jako společnost, která se stala pevným pilířem ve světě IT a dodává služby špičkové kvality. Chtěl bych také poděkovat profesionálnímu přístupu specialistů RFE/RL, který nám významně pomohl v realizaci celého díla. Pevně věřím, že naše spolupráce bude i nadále stejně úspěšná,“dodal Tomáš Gavlas, Account Manager společnosti Cleverlance.