Hlavní navigace

Cleverlance přispěla k integraci číselníků v eBance

[Tisková zpráva] Cleverlance Enterprise Solutions se podílela na projektu Integrace číselníků v eBance, jehož cílem bylo vytvoření aplikace, která umožňuje uživatelům jednotný a ucelený přístup k obsahu číselníků bez ohledu na jejich fyzické umístění.

Sdílet

Praha, 28. března 2007 – Společnost Cleverlance Enterprise Solutions, přední dodavatel vícevrstvých řešení ve střední Evropě, se účastnila na projektu Integrace číselníků pro společnost eBanka. Hlavním cílem projektu bylo vytvoření rozhraní pro jednotný přístup k číselníkům bez ohledu na jejich fyzické umístění a implementovat workflow pro jejich aktualizace. Projekt mimo jiné řeší poskytování obsahů číselníků okolním systémům přes unifikované rozhraní a synchronizaci dat mezi číselníky včetně jejich konverze. Aplikace, která se v současné době dokončuje, umožní na základě definovaných pravidel automatizaci celého procesu.

Na počátku projektu byly v rámci analýzy vypracovány dokumenty: souhrn požadavků na systém, jejich kategorizace, modelování business procesů a jejich optimalizace, vypracování Use Case modelů a prototypů obrazovek. Výsledkem analýzy byl dokument obsahující specifikace požadavků na software, ze kterého vychází design architektury navrhovaného systému. Poté následoval vlastní vývoj aplikace včetně kompletního testování podle metodik používaných v eBance. Nyní se projekt nachází ve finální fázi. Do automatizované správy aplikace jsou postupně převáděny činnosti, které bylo dosud nutné provádět manuálně.

„Integraci číselníků považujeme za významný projekt, obzvlášť v souvislosti s integrací s Raiffeisenbank. S Cleverlance máme pozitivní zkušenosti z jiných projektů, proto se eBanka rozhodla právě pro ni a její odborníky,“ řekl Jiří Mědílek, ředitel divize Vývoj IS.

„Pro eBanku jsme už v minulosti vyvíjeli. O to více nás těší, že jsme byli přizváni k další spolupráci. Znamená to pro nás především ocenění kvality našich služeb a odbornosti našich specialistů. Již od začátku projektu Integrace číselníků bylo zřejmé, že věcná a vstřícná komunikace s experty eBanky bude velmi užitečná pro úspěšné dokončení projektu,“ uvedl Tomáš Gavlas, Key Account Manager společnosti Cleverlance.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).