Hlavní navigace

Cleverlance rozšiřuje nabídku svého školicího centra

[Tisková zpráva] Praha 11. srpna 2008 – Společnost Cleverlance rozšiřuje svoji školicí činnost o nové typy kurzů určených pro IT odborníky. Prostřednictvím svého Cleverlance Education Centra nyní poskytuje celou škálu odborných kurzů, workshopů a autorizovaných školení v oblastech JAVA, UML, .NET, DB či BEA. V červenci 2008 školicí středisko významně obohatilo nabídku kurzů v oblasti software testingu a zanedlouho začne nabízet kurzy na velmi žádané téma IT security. V důsledku zvyšujícího se zájmu o kurzy rozšířila Cleverlance své učebny o další prostory v centru Prahy.

Sdílet

David Němeček, EDU Center Manager společnosti Cleverlance uvádí: „Bohaté zkušenosti našich specialistů – lektorů nám poskytují prostor k rozvoji jak stávající nabídky, tak i k tvorbě nových kurzů, které reflektují aktuální požadavky trhu. Jejich zkušenosti a poznatky jsou pro Cleverlance Education Center tou největší devizou, neboť to, co naši lektoři učí, denně používají v praxi.“

Školicí středisko Cleverlance každoročně proškolí stovky IT odborníků, kteří nově nabyté znalosti uplatňují mimo jiné v předních společnostech v oblastech telekomunikací, pojišťovnictví a bankovnictví. Mezi klienty centra patří například Komerční banka, Česká pojišťovna, Česká spořitelna, ČSOB Leasing, DHL, Vodafone, Telefónica O2, CCS, Škoda Auto, Tipsport, CCS, HP nebo NextiraOne.

Cleverlance Education Center zahájilo svoji činnost v roce 2004. Jeho cílem je poskytovat specialistům v IT možnost učit se a rozvíjet své znalosti prostřednictvím profesionálních lektorů Cleverlance.

Více informaci o Cleverlance Education Centru a nabídce kurzů najdete zde: http://www.cle­verlance.cz/sko­leni/Kurzy/