Hlavní navigace

Cleverlance rozšiřuje nabídku vzdělávacích kurzů a zahajuje činnost vlastního školícího střediska

[Tisková zpráva]

Sdílet

Cleverlance rozšiřuje nabídku vzdělávacích kurzů a zahajuje činnost vlastního školícího střediska

Profesionálové z Cleverlance nabídnou své bohaté zkušenosti v Cleverlance Education Centre.

Praha 22. března 2004 – Společnost Cleverlance, přední dodavatel vícevrstvých řešení ve střední Evropě, zahajuje v dubnu činnost vlastního školícího střediska Cleverlance Education Centre. Cleverlance se rozhodla využít svého silného personálního zázemí a významně rozšířit své služby v oblasti firemního vzdělávání. Zkušení profesionálové, kteří se každý den podílejí na úspěšném rozvoji společnosti, nabídnou jako lektoři své zkušenosti z oblastí XML a XSLT, Java, J2EE, .NET, databází nebo J2ME. Kromě toho Cleverlance nabízí (jako první společnost v České republice) autorizovaná školení BEA Systems.

„Souvislost mezi mírou proškolení pracovníků a úspěšností firmy jsme si ověřili mnohokrát. Průběžné vzdělávání zaměstnanců se stává běžnou součástí firemní kultury,“ řekl Jakub Dosoudil, managing director společnosti Cleverlance. „Kurzy kladou důraz na využitelnost prezentovaných vědomostí v praxi, reflektují aktuální trendy a vývoj v dané oblasti. Jsou místem, kde se setkávají a diskutují zástupci mnoha firem, jsou příležitostí pro navázání nových profesních i osobních kontaktů.“

CLEVERLANCE EDUCATION CENTER nabízí vzdělávací kurzy šité na míru i kurzy realizované v pravidelných cyklech. Výuka probíhá pod vedením vysoce kvalifikovaných lektorů, kteří disponují nejen teoretickými, ale především praktickými osobními zkušenostmi z řady projektů s nejvyššími nároky na bezpečnost, výkonnost a stabilitu. A to nejen z oblasti bankovnictví a pojišťovnictví, ale i z telekomunikací či B2B. Školení probíhají v novém špičkově vybaveném školícím středisku, na přání je ale možno realizovat kurz i v prostorách klienta.

U příležitosti zahájení výuky CLEVERLANCE EDUCATION CENTER nabízí každému třetímu účastníkovi školení – z jedné firmy – účast zdarma nebo 20 % slevu z celkové ceny kurzu. Tato nabídka se vztahuje na závazné objednávky, které budou přijaty společností Cleverlance s.r.o. do 31. 3. 2004 (včetně).

Bližší informace o nabídce vzdělávacích kurzů společnosti Cleverlance lze získat na www.cleverlan­ce.cz/skoleni nebo na adrese:

CLEVERLANCE EDUCATION CENTER
Cleverlance s.r.o.
Pod pekárnami 7/161
190 00 Praha 9-Vysočany
email: michaela.beran­kova@cleverlan­ce.com
fax: +420 257 090 159

O Cleverlance
Společnost Cleverlance byla založena na začátku roku 2000 a v současné době zaměstnává největší tým zkušených odborníků se zaměřením na moderní technologie jako je JAVA a XML v ČR. Společnost je rozdělena do šesti technologických divizí, jejichž úkolem je vývoj software, projektový management, analýzy informačních systémů, testování, support a vzdělávací činnost. Cleverlance se specializuje na zabezpečené systémy založené na internetových technologiích J2EE, J2ME a .NET, především na finanční, telekomunikační a B2B řešení. Více informací o společnosti lze nalézt na adrese www.cleverlance.cz.