Hlavní navigace

Cleverlance se stala partnerem společnosti phion

[Tisková zpráva] Cleverlance a phion zahajují spolupráci v oblasti dodávek řešení síťové infrastruktury a webových aplikací.

Sdílet

Praha 29. června 2009 – Rakouský phion, významný evropský výrobce bezpečnostních řešení, si jako obchodního a konzultačního partnera pro trh v České republice zvolil společnost Cleverlance Enterprise Solutions. K hlavním plánovaným obchodním aktivitám patří především prodej webového aplikačního firewallu Airlock, který poskytuje jedinečnou kombinaci ochranných mechanismů pro webové aplikace. Umístněním airlocku před webový server může každá organizace poskytnout transparentní, bezpečné a stále dostupné připojení ke svým webovým aplikacím, a to za současného snížení nákladů na integraci aplikací a jejich údržbu.

Oblasti využití firewallu Airlock jsou široké – od státní správy, finančnictví a pojišťovny, přes zdravotnictví, až po maloobchod a herní a sázkový průmysl. phion má na svém kontě více než 150 zákazníků z různých oblastí podnikání. 9 z 10 švýcarských bank a další přední banky chrání své e-banking systémy a webové portály s pomocí phion Airlock.

„Nabízíme řešení pro oblast bezpečnosti a dostupnosti podnikové komunikace. Zvláště v době hubených rozpočtů na IT pak pomáháme optimalizovat infrastrukturu se striktní kontrolou nákladů. S pomocí Cleverlance můžeme našim zákazníkům nabídnout špičkové technologie, posílit tak naši přítomnost v regionu a rychle využít úspěchu na trhu“, uvedl Peter Perdich, Channel Account Manager společnosti phion pro východní Evropu.

Použití webového aplikačního firewallu Airlock poskytuje konkurenční výhody jak v oblasti bezpečnosti, tak i obchodní oblasti. K hlavním přínosům řešení patří zkrácení doby pro uvedení aplikací do provozu, zvýšení bezpečnosti aplikací a poskytovaných služeb, možnost využití rozličných autentizačních schémat a jednotného přihlášení, naplnění požadavků bezpečnostních předpisů, snadná správa a reporting, a snížení nákladů na vývoj a provoz aplikací.

O společnosti phion
phion je jedním z předních evropských dodavatelů systému na ochranu podnikové komunikace. Ve svém produktovém portfoliu netfence nabízí phion řešení těch nejnáročnějších standardů z hlediska dostupnosti, bezpečnosti a managementu.

Zařízení netfence se důsledně zaměřuje na všechny aspekty bezpečnosti: od zabezpečení sítě přes bezpečné a vysoce dostupné připojení v komunikaci s pobočkami až po blokování nebezpečného obsahu a ochranu vnitřních sítí.

Airlock chrání internetové aplikace jako internetové bankovnictví a internetové služby před jakýmikoli útoky či zneužitím. Všechny produkty společnosti phion mají centrální správu a vyznačují se výbornými celkovými náklady na vlastnictví. Společnost phion je zapsána na Vídeňské burze (symbol: PHIO) a má sídlo v rakouském Innsbrucku a švýcarském Zurichu. Ke klientům phionu patří známé společnosti působící na mezinárodním trhu ve všech průmyslových oblastech.

O Cleverlance Enterprise Solutions:
Cleverlance je nejrychleji rostoucí český dodavatel IT konzultačních služeb a komplexních SW řešení pro finanční a telekomunikační segment. Na konci roku 2007 získala Cleverlance formou akvizice společnost AEC a rozšířila tak své služby o oblast bezpečnosti informačních systémů. Cílem Cleverlance je podpora obchodních procesů a nových obchodních požadavků zákazníků efektivní implementací SW řešení. Tým Cleverlance tvoří 400 specialistů. V roce 2007 dosáhla Cleverlance nárůstu meziročního obratu o 30 %. Podle žebříčku Technology Fast 50 sestaveném společností Deloitte v roce 2007 se Cleverlance stala druhou nejrychleji rostoucí českou IT firmou ve střední Evropě. V roce 2008 pak ve stejné soutěži jako první český poskytovatel SW. Více informací o společnosti najdete na adrese: www.cleverlance.cz.

Více informací o Cleverlance Education Center naleznete zde: http://www.cle­verlance.cz/cz/Sko­leni/.

Informace o dceřiné společnosti TrustPort naleznete zde: www.trustport.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).