Hlavní navigace

Cleverlance se stala strategickým partnerem Raiffeisenbank pro investiční bankovnictví

[Tisková zpráva] Praha, 11. června 2007 – Cleverlance, přední dodavatel otevřených SW řešení ve střední Evropě, převzala kompletní správu, údržbu a především rozvoj IT řešení pro investiční bankovnictví v Raiffeisenbank. Během června až října 2006 probíhala postupná přejímka systému týmem Cleverlance, poté následoval vývoj dalších funkčností. Spolupráce pokračuje i v roce 2007 a Cleverlance se tak stala strategickým partnerem Raiffeisenbank pro oblast investičního bankovnictví.

Sdílet

Zkušení vývojáři a zejména business analytici Cleverlance týmu, díky znalostem široké problematiky investičního bankovnictví, provedli audit stávajícího stavu aplikace, převzali kompletní zodpovědnost za její údržbu a rozvoj a navrhli kroky ke zlepšení funkčnosti, spolehlivosti a výkonnosti celého systému. Aplikace investičního bankovnictví byla převedena do režimu servisní podpory, kde Cleverlance dává zákazníkovi záruky bezproblémového provozu aplikace. V roce 2006 bylo realizováno několik důležitých rozvojových projektů, které rozšířili funkčnost a využitelnost celého systému. Například byla implementována možnost obchodování s Futures nebo možnost kotace přes Bloomberg. Implementovali jsme také projekt Marepo, který umožňuje klientům banky obchodovat na margin (na dluh) a celkově výrazně zjednodušuje klientům práci s tímto typem obchodu. Spolupráce a vývoj dalších funkčností pokračuje i v roce 2007.

Znalosti specialistů Cleverlance v business oblasti Raiffeisenbank umožňují rozvoj a využitelnost systému pro zákazníka, což potvrzují slova Richarda Skácela, Head of Capital Markets společnosti Raiffeisenbank: „Naši zákazníci sami cítí, jak se naše služby zkvalitňují. Věřím, že další spolupráce s profesionálními a zkušenými odborníky Cleverlance přinese další zlepšení a vyšší spokojenost našich klientů a v neposlední řadě také významnou konkurenční výhodu na bankovním trhu.”

Spolupráci s Raiffeisenbank hodnotí Tomáš Gavlas, Account Manager společnosti Cleverlance: „Dohoda o dlouhodobé spolupráci se zákazníkem je vždy skvělou vizitkou pro poskytovatele služeb. Společnost Cleverlance má velmi silný tým konzultantů v oblasti investičního bankovnictví, což potvrzuje i fakt, že si nás Raiffeisenbank zvolila jako svého strategického partnera právě pro tuto oblast. “

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).