Hlavní navigace

Cleverlance se výrazně podílela na zásadní aplikaci

[Tisková zpráva] Aplikace vyvinutá za významné účasti společností Cleverlance Enterprise Solutions umožnila Komerční bance nabídnout svým zákazníků možnost získat platební kartu s vlastní fotografií v rámci služby Mojekarta.

Sdílet

Praha, 18. září 2007 – Cleverlance Enterprise Solutions dodala ve velmi rychlém čase Komerční bance aplikaci pro službu Mojekarta, a tak přispěla k úspěchu tohoto finančního ústavu. Komerční banka v této oblasti předstihla svoji konkurenci a nabídla, jako první na trhu, svým klientů možnost personalizace designu jejich platebních karet. Zákazníci si mohou na karty umístit své vlastní fotografie nebo si vybrat z předpřipravené galerie.

Aplikace Mojekarta je integrována s ostatními IT systémy v KB především s karetním systémem a pobočkovým systémem. Cleverlance přispěla svými službami také k další novince Komerční banky. KB na začátku srpna tohoto roku spustila novu službu pro majitele platebních karet, která jim umožňuje v kterémkoli z 655 bankomatů Komerční banky změnit si původní PIN na takové číslo, které se jim dobře pamatuje.

„Týmy Cleverlance pracující pro KB v rámci zavádění nových karetních produktů odvedly skvělou práci na profesionální úrovni. Mohu jen potvrdit, že Cleverlance patří mezi špičku ve svém oboru,“ řekl Jiří Koutník, Head of J2EE Systems Komerční banky.

David Daněk, Key Account Manager společnosti Cleverlance doplnil: „Spokojený zákazník je nejlepší vizitka. Pokud díky práci našich specialistů získá takto viditelnou konkurenční výhodu, jako právě nyní Komerční banka, tak nás to těší dvojnásobně.“

Aplikace je postavena na frameworku Komerční banky GDF4J (Java 1.5) a využívá technologie Macromedia Flash Player. Provoz aplikace je založen na databázi Oracle 10gR2 a aplikačním serveru IBM Websphere 6.1.

Více informací o produktu KB Mojekarta najdete zde: www.mojekarta.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).