Hlavní navigace

Cleverlance Slovakia má nového výkonného ředitele

[Tisková zpráva] Praha, 6. ledna 2010 – Cleverlance Slovakia, dceřiná společnost Cleverlance Enterprise Solutions, má nového člena vedení. Od ledna nastoupil na pozici výkonného ředitele Miroslav Kolár. Jeho hlavním úkolem bude posílit business development aktivity zejména v oblasti financí a rozšířit portfolio služeb a řešení Cleverlance o oblast Business Intelligence (BI).

Sdílet

Miroslav Kolár přichází do Cleverlance z SAS Slovakia, kde působil dva roky jako Relationship Manager se zaměřením na telco a bankovní a pojišťovací sektor. Své zkušenosti z oblasti IT získal i jako ředitel obchodní sekce ve společnosti Softec. V posledních letech se aktivně zabýval problematikou Business Intelligence.

„Naši zákazníci chtějí lépe znát své klienty, optimalizovat své kampaně, zlepšovat scoring a snižovat ztráty z pojistných a finančních podvodů. Proto jsme do strategie rozvoje naší společnosti zařadili cíl etablovat se na trhu Business Inteligence řešení. Věříme, že Miroslav Kolár nám svými schopnostmi a zkušenostmi výrazně pomůže tento cíl splnit, “ uvádí k nástupu nového šéfa na Slovensku výkonný ředitel Cleverlance Jiří Bíba.

Miroslavu Kolárovi je 34 let, je ženatý a má syna. Mezi jeho koníčky patří squash, motorizmus, detektivky E. S. Gardnera a samozřejmě rodina.

O Cleverlance Enterprise Solutions:
Společnost Cleverlance je přední český dodavatel IT konzultačních služeb a komplexních SW řešení pro finanční, telekomunikační a public segment. Hlavní nabídkou Cleverlance je podpora obchodních procesů a nových služeb zákazníků efektivní implementací SW řešení. Tým Cleverlance tvoří 350 specialistů se znalostmi v oblastech business konzultací a analýzy, návrhu, vývoje a implementace informačních systémů, projektového řízení, informační bezpečnosti, technické podpory a kompletního outsourcingu informačních systémů. Dceřiné společnosti TrustPort a AEC rozšiřují portfolio o služby v oblasti bezpečnosti informačních systémů a špičkové bezpečnostní produkty.

Více informací o skupině Cleverlance najdete na adrese:www.it­zen.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).