Hlavní navigace

ČMIS představuje novou úspornou technologii Ultratenký klient

[Tisková zpráva] Společnost Českomoravské informační systémy s.r.o. uvádí na trh novou generaci ultratenkých klientů ČMIS UTC55/56. Tato úsporná technologie přináší doslova revoluci v řešení počítačových pracovišť.

Sdílet

Českomoravské informační systémy s.r.o., nejvýznamnější dodavatel technologie tenkých klientů v segmentu malých a středních podniků, představuje novou produktovou řadu ČMIS UTC55/56.

Cílem společnosti je prosadit radikální změny na českém ICT trhu a tuto technologii cenově zpřístupnit koncovým spotřebitelům. Nová generace ultratenkých klientů ČMIS UTC55/56 přináší doslova revoluci v řešení počítačových pracovišť. Kromě mimořádně nízkých investičních a provozních nákladů poskytuje řadu podstatných výhod.

Snadná a rychlá instalace vytvoří doslova během několika minut aplikační server z Windows XP nebo 2003. Zařízení používá vlastní komunikační protokol (All over IP) – na počítač/server se instaluje jednoduchá aplikace, která umožní vzdálenou konfiguraci terminálů včetně možnosti sledování relací uživatelů. Počítač připojený na vzdálenou plochu je pak zcela bezúdržbový.

Příznivci šetření elektrické energie jistě ocení 20× nižší spotřebu než obvyklé PC, která je pouhých 5 W. Za elektřinu tak ušetříte až 95% výdajů. Uložení všech dat na serveru garantuje vysoké zabezpečení proti selhání obvyklého PC nebo úniku citlivých dat mimo firemní síť. Spolehlivost a dlouhodobá životnost jsou další přidanou hodnotou pro uživatele, kteří se nebojí vyzkoušet netradiční řešení vybavení počítačových pracovišť.

Mezi příjemné funkční vlastnosti patří určitě absolutní bezhlučnost, minimální produkce tepla a malé rozměry, které umožňují montáž na zadní stranu LCD panelu. Elegantní design v černém provedení zaručuje dokonalou souhru s vybavením kanceláře.

Potřebný výkon serveru je určen především na základě počtu současně pracujících uživatelů a typu provozovaných aplikací. Na jediném serveru tak může pracovat až 30 uživatelů. Pro běžné kancelářské aplikace plně postačuje počítač/server v konfiguraci uvedené v tabulce:

CMIS

Komplexní nabídka serverů je umístěna na http://www.cmis­.cz/produkty/ser­ver-hardware.pdf.

Součástí kompletního řešení včetně serveru ČMIS, instalace a konfigurace u zákazníka je navíc zdarma e-mailová a telefonická podpora pro správce.

Ultratenký klient umožňuje široké využití v komerčním sektoru, je určen malým a středním podnikům všech zaměření nebo zákazníkům ze státní správy (velmi vhodný pro školy, nemocnice a lékařské ordinace).

Více informací o kompletní modelové řadě ultratenkých klientů obsahují produktové listy http://www.cmis­.cz/produkty/cmis-utc01.pdf a http://www.cmis­.cz/produkty/cmis-utc55–56.pdf.

Tato nejnovější technologie není zatím v České republice běžně dostupná a je možné ji zakoupit pouze v e-shopu na www.cmis.cz/eshop.

Navázání obchodního partnerství zaručuje další možnosti výhodné spolupráce. Bližší informace zájemci získají na www.cmis.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).