Hlavní navigace

Co je nového na Internetu?

[Tisková zpráva]

Sdílet

Telekomunikační společnost Aliatel rozšiřuje své služby

Společnost Aliatel a.s., která poskytuje kvalitní hlasové a datové služby, se chystá v nejbližší budoucnosti oznámit svůj vstup na trh internetových služeb v oblasti business Internetu. Pod novou značkou se skrývá i nový produkt.

Pokud se chcete dozvědět více, neváhejte a navštivte INVEX 2000. Nová internetová značka bude představena na tiskové konferenci společnosti Aliatel dne 9. října od 10,30 v tiskovém středisku BVV, společně s pilotním produktem vzniklým v ojedinělé alianci silných firem. Podrobné informace získáte také na stánku společnosti Aliatel a.s. v pavilonu Z.

ALIATEL a.s.

Telekomunikační společnost Aliatel poskytuje široký výběr datových a hlasových služeb se zaměřením na jejich maximální kvalitu. Aliatel, který jako jediný může nabídnout vlastní celoplošnou plně zálohovanou telekomunikační síť, představující absolutní technologickou špičku, je tak nejlépe připravený alternativní telekomunikační operátor na českém trhu. Hlasová služba Business Call je komplexním telekomunikačním řešením pro místní, meziměstské a mezinárodní hovory do více než 200 zemí světa za velmi výhodných podmínek. Více informací o společnosti Aliatel a jejích službách naleznete na www.aliatel.cz.

Public Relations
Martina Kemrová, Petra Kopecká
Sokolovská 86
186 00 Praha 8

Tel.: 02/8303 3151,3152
Fax: 02/8303 3102,1111
E-mail: press@aliatel.cz
http://www.ali­atel.cz