Hlavní navigace

Co je nového v pavilonu?

[Tisková zpráva] Nová soutěžící Kamba začala třetí týden svého pobytu v pavilonu goril v pražské zoo. Záběry kamer z pavilonu goril, které 24 hodin denně přenášejí obraz i zvuk na internetové stránky Českého rozhlasu www.rozhlas.cz/odhaleni, ukazují, že otázka změny hierarchie ve skupině ještě stále není definitivně vyřešena. Kamba si často i nyní dovoluje na Richarda, kterého před ní chrání společně Shinda a Kijivu. Dokonce se odvažuje odpočívat na dřevěných kůlech, které patří Richardovi a které do jejího příchodu ostatní samice obcházely velkým obloukem. I to je důkazem, že se můžeme v příštích dnech a týdnech dočkat řady zajímavých zvratů.

Sdílet

Podpořte své favority a pošlete jim svůj hlas. Tento týden můžete hlasovat v naší sms soutěži na otázku: Kdo je největší komediant v pavilónu? Hlasování probíhá prostřednictvím SMS zpráv odesílaných na číslo 903 33 06. Kdo hlasuje pro Richarda, ten zašle SMS ve tvaru HRA GR A, kdo pro Kijivu: HRA GR B, kdo pro Shindu: HRA GR C a kdo pro Kambu HRA GR D. Mládě Moja je vzhledem ke své nezletilosti mimo soutěž.

Mimo jiné máme pro Vás také skvělé vánoční dárky s motivem Odhalení. Objednávat je můžete prostřednictvím našich webových stránek, popřípadě je přímo zakoupíte v reprezentativní prodejně Radioservisu na Vinohradské ulici. Veškeré finanční prostředky získané v rámci hlasování a koupí výrobku s motivem naší „trochu jiné reality show“ budou použity na ochranu goril ve volné přírodě.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).