Hlavní navigace

COL zaznamenává výrazné úspěchy s registrací domén

[Tisková zpráva]

Sdílet

Czech On Line zaznamenává výrazné úspěchy s registrací domén

Praha (30. října 2003) – Czech On Line, a. s., dceřiná společnost Telekom Austria, poskytující telekomunikační řešení a služby pro střední a velké firmy, zaznamenala od podpisu smlouvy o získání statutu registrátora .CZ domén mimořádný nárůst nových zákazníků.

Czech On Line, a. s. byla vůbec prvním velkým ISP (Internet Service Provider), který se stal registrátorem českých domén. Díky této skutečnosti byl prvotní nápor uživatelů skutečně veliký.

„Během prvních týdnů od spuštění nového systému registrace domén jsme získali řádově stovky nových zákazníků. Vzhledem k tomu, že v předchozí době jsme běžně registrovali desítky domén týdně, je to skutečný skok.,“ říká Miloslav Diviš, produktový manažer Czech On Line.

Stejně jako u koncových zákazníků je zájem subregistrátorů až nečekaně veliký. Czech On Line jim nabízí přímý přístup do elektronického registračního systému s možností on-line sledování všech operací. V současné době společnost Czech On Line uzavřela smlouvy s desítkou subregistrátorů, kteří disponují více jak 5.000 doménami.

Czech On Line si zakládá na vysoké kvalitě služeb i doprovodného servisu. Samozřejmostí je nonstop podpora na bezplatné telefonní lince 800 880 800 nebo zaslání tištěných daňových dokladů a smluv na vyžádání.

O společnosti:

Společnost Czech On Line, a. s. je předním alternativním poskytovatelem telekomunikačních služeb v České republice. Obchodní aktivity na tuzemském trhu zahájila v roce 1995. V červenci 2000 vstoupil do společnosti strategický partner Telekom Austria AG, který se stal stoprocentním vlastníkem společnosti.

Společnost Czech On Line poskytuje svým zákazníkům služby pod dvěma značkami Czech On Line a VOLNÝ.

VOLNÝ představuje připojení k internetu a celou řadu dalších on-line služeb určených pro koncové uživatele (B2C) – informační portál www.volny.cz, emailové služby, prostor pro umístění webových stránek a další.

Czech On Line (B2B) nabízí hlasové, internetové a datové služby a služby s přidanou hodnotou pro střední a velké společnosti v České republice. Firemním zákazníkům poskytuje speciální řešení dle jejich individuálních požadavků a přání.