Hlavní navigace

Comeback již 4. září na TV Nova!

[Tisková zpráva] O rozruch na tiskové konferenci k podzimnímu schématu televize Nova se postaral Ozzák z Comebacku, když narušil rozhovor svého bratra, kdysi slavného zpěváka Tomáše Pacovského. Jejich další vzájemné zápolení mohou diváci sledovat již od 4. září každý čtvrtek ve 21:20 na Nově.

Sdílet

Praha 7. července 2008 – Nový původní sitcom Comeback těží z generačního střetu otce Tomáše, bývalého popového zpěváka, jenž slavil úspěch v 80. letech a v hudební branži je znám pod pseudonymem Tomi Paci, a jeho sedmnáctileté dcery Ivy, již vychovává spolu se svým nevlastním bratrem Ozzákem.

Své kariéry se Tomáš Pacovský vzdal, zčásti kvůli rodičovským povinnostem, zčásti kvůli neúspěchu druhého sólového alba. Nyní ho živí obchod s deskami, v němž zaměstnává svého bratra s naprosto odlišným hudebním vkusem i povahou. Ozzák je zapřísáhlý příznivec metalu a na Tomášovu zašlou slávu hledí se značným despektem. Coby prodavač hudebních nosičů striktně rozděluje hudbu na dobrou a špatnou – tu špatnou prodávat odmítá, dobrou pak zákazníkům nabízí zdarma…

Iva (Kristýna Leichtová) toho o „kariéře“ svého otce příliš neví a každé další vzpomínky na zašlou slávu Tomiho Paciho se spíše obává. Častými hosty netradičně vedené domácnosti jsou sourozenci Saša (Marie Doležalová) a Lexa (Matouš Ruml), návštěvníkem ne vždy vítaným pak Marcelka (Dana Batulková).

Comeback, čtvrtek 4. září 2008 ve 21:20

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).