Hlavní navigace

Comeback je zpět! Premiérové díly od 5. září na Nově!

[Tisková zpráva] Hrdinové populárního českého sitcomu Comeback se znovu vracejí zpátky na obrazovku televize Nova. Již od 5. září 2011 budou moci její diváci sledovat další vtipné situace a neuvěřitelné zápletky hlavních hrdinů v premiérových dílech každé pondělí ve 20:00.

Sdílet

Praha, 1. září 2011 – Vyhaslá popová hvězda Tomáš Pacovský, jeho svérázný bratr Ozzák a další populární postavičky budou znovu bavit diváky TV Nova. Premiérové díly slavného sitcomu Comeback se budou na Nově vysílat od 5. září 2011 každé pondělí ve 20:00. Znovu se tak představí herci Tomáš Matonoha, Martin Dejdar, Simona Babčáková, Dana Batulková a další.

Hlavním hrdinou je zapadlý idol Tomi Paci, který prožil svůj vrchol kariéry před dvaceti lety a nyní se živí jako majitel obchodu s hudebními nosiči. Jeho život mu ale pravidelně zpestřují bratr Ozzák, zapřisáhlý metalista, Tomyho neodbytná fanynka Marcelka, dcera Iva, drsná hospodská Simona a její dvojčata Saša a Lexa.

Dnes už legendární sitcom Comeback vznikal pod vedením Tomáše Baldýnského od roku 2007. Na jeho velkém úspěchu se podílela více než desítka tvůrců a na sociální síti Facebook už si seriál získal na 260 000 fanoušků.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).