Hlavní navigace

Comeback se vrací na obrazovku TV Nova

[Tisková zpráva] Populární český sitcom Comeback se vrací na obrazovku s novými příběhy. Další díl odvysílá televize Nova již tuto středu od 20.00 hodin.

Sdílet

Praha 3. března 2008 – Netrpělivě očekávané další díly původního českého sitcomu Comeback přicházejí 4. března od 20 hodin opět na televizní obrazovky a na internet.

Každou středu budou diváci v hlavním vysílacím čase prožívat s Ozzákem v podání Martina Dejdara jeho každodenní starosti i neuvěřitelné události a životní kotrmelce. Chybět nebudou jeho osudem zkoušený bratr Tomáš (Tomáš Matonoha) s dcerou Ivou (Kristýna Leichtová), ztřeštěná fanynka Marcelka (Dana Batulková), dvojčata Saša (Marie Doležalová) a Lexa (Matouš Ruml) a jejich svérázná matka, barmanka Simona (Simona Babčáková).

Comeback baví nejen v televizi, nýbrž i na internetu. Na zcela nových internetových stránkách najdou fanoušci kompletní archiv všech odvysílaných dílů. Každý čtvrtek ráno pak přibude nový. Těšit se můžou na bonusová videa, hlášky či zábavné akce typu Ozzákova škola kalení, Lexova holka apod. Kromě toho zde najdou i oficiální picí průkaz vystavený a podepsaný samotným Theodorem Kaličem.

V prvním díle Tomáš pronikne do tajů internetového bankovnictví a systém ho úplně nadchne. Konečně nebude muset chodit do banky, kde se mu úřednice potají pošklebují. Při kontrole účtu však zažije šok. Zjistí, že mu z něj každý měsíc odcházejí peníze do Indie! A tak musí jeho dcera s pravdou ven. Přizná, že se jedná o příspěvek na chudou indickou holčičku, kterou tajně adoptovala. Tomáš je zpočátku nedůvěřivý. Roztomilá tvářička na fotce a školní úspěchy děvčátka ho však postupně se situací smíří. Jen s tím jejím jménem se stále nemůže vypořádat…

Více na www.nova.cz/co­meback.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).