Hlavní navigace

COMFOR a Triline se sešel se svými slovenskými resellery

[Tisková zpráva] Ostrava, 5. 5. 2008 – Ve dnech 11. a 12. dubna se v Banské Bystrici, v hotelu Dixon, uskutečnilo setkání zástupců hned dvou distribučních kanálů společnosti AT Computers – COMFOR a Triline. Své produkty a služby zde představilo 16 významných výrobců a dodavatelů ICT.

Sdílet

COMFOR je česko – slovenský prodejní řetězec, který nyní zahrnuje více než 163 prodejních míst v ČR a 64 prodejen na Slovensku, je zaměřen zejména na koncové domácí uživatele. V prodejnách COMFOR je nabízena výpočetní, digitální a projekční technika. Naopak distribuční kanál Triline je primárně zaměřen na prodej ICT produktů určených pro kanceláře a firemní profesionály.

První den setkání prezentovali resellerům své nabídky produktů a služeb zástupci společností Kensington, Trust, Belkin, Intel, Netgear, Acer, Asus, Symantec a ATC. Druhý den pak mohli načerpat řadu zajímavých informací o nejnovější nabídce společnosti LinkSys a uskutečnilo se také COMFOR Fórum.

Své znalosti o produktech si navíc mohli prodejci zdokonalit, a vzájemně vyměnit zkušenosti, při workshopech společností Epson, Toshiba, HP, Nvidia a Microsoft, které probíhaly první den setkání v odpoledních hodinách.

První den setkání zakončila večerní Čertovská veselice, při které se ďábelsky bavilo téměř 170 účastníků akce.