Hlavní navigace

COMFOR předával Oscary svým obchodním partnerům

[Tisková zpráva] Ostrava, 8. 9. 2008 – Už téměř za tradiční místo pro setkání COMFOR je možno považovat resort hotelu Medlov, situovaný nedaleko Nového Města na Moravě. Ve dnech od 29. do 30. srpna se v něm opět sešli zástupci celého distribučního kanálu prodejní sítě COMFOR. V rámci letního setkání se uskutečnila celá řada prezentací a workshopů, při nichž své produkty a služby představilo rekordních 22 výrobců ICT.

Sdílet

Hned první den setkání si účastníci-prodejci mohli vyslechnout poutavé prezentace společností Kensington, Trust, Belkin, Intel, Logitech, Acer, GE, Microsoft, LG a COMFOR + ATC. Na druhý den ráno bylo připraveno COMFOR Forum a poté zazněly zajímavé informace o aktuálních nabídkách společností Canon, Asus, BenQ, Symantec, LinkSys a T-Mobile.

Své znalosti o produktech si prodejci mohli doplnit a zdokonalit při workshopech společností Epson, Toshiba, Sony, HP a Samsung, které se uskutečnily první den setkání v odpoledních hodinách. A protože nejen prací živ je člověk, tak v rámci společensko-zábavního večera proběhlo „předávání Oscarů“.

COMFOR je česko – slovenský prodejní řetězec, který nyní zahrnuje více než 163 prodejních míst v ČR a 64 prodejen na Slovensku. V prodejnách COMFOR je nabízena výpočetní, digitální a projekční technika. Součástí řetězce nejsou jen vlastní prodejny, ale také autorizovaní COMFOR Partneři, kteří prošli náročným výběrovým řízením a absolvovali celou řadu školení, tak, aby splnili nejnáročnější kritéria pro přístup k zákazníkům.