Hlavní navigace

COMFOR představil první PC s 4-jádrovým procesorem Intel

[Tisková zpráva] Brno, 13. 10. 2006 – Na letošním veletrhu Invex-Digitex představila společnost COMFOR první plně funkční osobní počítač ve střední a východní Evropě osazený 4-jádrovým procesorem Intel. Počítač nese název COMFOR Quad PC. Podle prvních testů bylo zjištěno, že výkon počítače dosahuje opravdu magických hranic a tak je jasné, že uživatelé se mají v brzské době na co těšit.

Sdílet

Každý, kdo během veletrhu Invex-Digitex zavítal do pavilonu D, měl tedy jedinečnou možnost vidět na vlastní oči technologickou top novinku, se kterou se u nás zatím nemohl setkat na žádném jiném místě. Tento procesor totiž ještě nebyl společností Intel celosvětově oficiálně představen. Oficiální uvedení procesoru teprve očekáváme. Pokud jste neměli možnost zavítat na letošní Invex a rádi byste počítač COMFOR Quad PC viděli, máte další jedinečnou příležitost na výstavě spotřební elektroniky Home Cinema Praha 2006, která se uskuteční v hotelu Diplomat ve dnech od 20. do 22. října.

Informace o produktech COMFOR hledejte na: www.comfor.cz a www.comfor.sk. Informace o společnosti ATComputers hledejte na: www.atcomp.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).