Hlavní navigace

Communica otevřela novou pobočku v Hradci Králové

[Tisková zpráva] Tábor. 8.10. 2009 - Společnost Communica s.r.o., která poskytuje služby v oblasti monitoringu vozidel a telekomunikací, otevřela počátkem října 2009 novou pobočku v Hradci Králové.

Sdílet

„Máme poměrně hodně zákazníků ve východních Čechách, a tak jsme se rozhodli být jim blíž. Otevřením nové pobočky v Hradci Králové sledujeme zkvalitnění našich služeb a zefektivnění řešení zákaznických potřeb v tomto regionu,“ uvedl jednatel společnosti pan Martin Lutovský.

Communica působí na českém trhu již od roku 2001 a za dobu své devítileté existence získala celou řadu významných zákazníků mezi obchodními společnostmi i státními institucemi. Zvýšená poptávka po jejích službách přiměla Communicu k otevření nových poboček. Kromě táborské centrály je najdete v Praze, Brně a nově i Hradci Králové. „Do konce tohoto roku plánujeme otevření další pobočky v Českých Budějovicích a postupně chceme vybudovat naše zastoupení ve všech krajských městech,“ doplnil Martin Lutovský.

Communica se však neomezuje pouze na domácí trh, ale své aktivity rozvíjí i v zahraničí. Její dceřinná společnost, Communica SK, nabízí telekomunikační služby a monitoring vozidel společnostem a institucím na Slovensku.