Hlavní navigace

Společnost Communica spustila nové webové stránky!

[Tisková zpráva] Communica s.r.o., která na českém telekomunikačním trhu působí již devátým rokem, spustila v druhé polovině srpna novou verzi svých webových stránek – www.communica.cz.

Sdílet

„Naším cílem bylo vytvořit moderní, atraktivní webovou prezentaci, která bude přinášet kompletní informace o námi poskytovaných službách,“ sdělil Martin Lutovský, jednatel společnosti. Communica je jedním z největších certifikovaných partnerů pro prodej telekomunikačních služeb operátora GTS Novera v ČR. Na společných projektech v oboru hlasových a datových telekomunikačních řešení spolupracuje s tímto operátorem již od roku 2001. Communica nabízí komplexní zpracování telekomunikační strategie s komplexním portfoliem nabízených služeb GTS Novera a to s ohledem na individuální potřeby zákazníka.

Společnost se neomezuje jen na telekomunikační služby, ale zákazníkům nabízí také efektivní řešení správy jejich vozového parku. Systém monitoringu vozidel využívá nejmodernější technologie a vede ke snížení provozních nákladů firemních vozidel.

Communica úspěšně podniká i na území Slovenska a v nejbližších dnech plánuje spuštění slovenské verze webových stránek na doméně www.communica.sk. „Chceme pravidelně informovat o novinkách z oblasti monitoringu vozidel i z oblasti telekomunikačních služeb a doufáme, že se naše nové webové stránky budou líbit a budete s nimi spokojeni,“ uvedl na závěr Martin Lutovský.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).