Hlavní navigace

Compaq ČR se poprvé účastní veletrhu Invex Computer

[Tisková zpráva]

Sdílet

Compaq ČR se poprvé účastní veletrhu Invex Computer

Compaq se představí v rámci projektu B2B v hale „Brno“ u brány číslo 1

Praha, 29. srpna 2001 --- Společnost Compaq Computer, s. r. o., se poprvé ve své historii bude prezentovat na veletrhu informačních a komunikačních technologií Invex Computer 2001 v Brně. Dosud se společnost výstavy účastnila prostřednictvím svých partnerů. Ve dnech 15.---17. října 2001 bude pro Compaq ČR exkluzivně vyhrazena hala „Brno“ v blízkosti brány číslo 1 a v úterý 16. října zde proběhne tiskový den. Expozice Compaqu je zařazena do projektu B2B (business-to-business) se speciálním režimem vstupu pro návštěvníky.

„Účast na Invexu chápeme jako výbornou příležitost setkat se s našimi zákazníky a partnery a platformu pro formální i neformální diskuse,“ říká Jan Zadák, generální ředitel, Compaq Computer ČR. „Chceme zde vytvořit ‚oázu klidu‘, kam by se naši zákazníci a partneři mohli uchýlit před veletržním ruchem. V přízemí vybudujeme zónu s ukázkami našich produktů zejména pro SMB segment, v prvním poschodí bude k dispozici klasická kavárna.“

Společnost Compaq představí na letošním Invexu produkty a aplikace postavené na bázi bezdrátových technologií. Přímo na stánku Compaq nainstaluje síť WLAN, kterou si zde návštěvníci budou moci prakticky odzkoušet na handheldech Compaq iPAQ Pocket PC. Mezi představovanými aplikacemi budou např. management serveru prostřednictvím handheldu iPAQ Pocket PC, tenký klient jako přístup k aplikacím Windows nebo VIP Mobile Office. Vystavované bezdrátové řešení přihlásí společnost do soutěže o Křišťálový disk pořádané organizátorem veletrhu, firmou BVV.

V přízemí haly „Brno“ bude Compaq vystavovat notebooky, desktopy a pracovní stanice ze své nové produktové řady Evo a řešení Thin Client. Všichni návštěvníci veletrhu se s bohatou škálou produktů Compaq mohou seznámit na stáncích partnerů společnosti Compaq. Součástí programu bude rovněž vzájemná podpora aliančních partnerů --- především společností Oracle a Microsoft --- formou prezentace aplikací těchto partnerů v expozici společnosti Compaq a zároveň prezentace řešení Compaq na stánku firmy Microsoft.

Compaq se bude aktivně podílet také na doprovodné akci veletrhu TOP 10 systémových integrátorů roku 2001, která proběhne 15. října v hotelu Voroněž. Systémoví integrátoři zde budou prezentovat případové studie pod názvem „Přidané hodnoty systémové integrace a systémových integrátorů“, Compaq zde vystoupí společně s Ministerstvem práce a sociálních věcí.

Aktuální informace a novinky o účasti společnosti Compaq na veletrhu Invex Computer bude možno sledovat na internetové stránce společnosti www.compaq.cz.

O společnosti Compaq

Compaq Computer je globální, zákaznicky orientovaná firma, která implementuje modely měnící staré dodavatelské řetězce na konzistentní dialog mezi zákazníky a výrobcem. Compaq navrhuje, vyvíjí, vyrábí a uvádí na trh hardware, software, řešení a služby včetně špičkových počítačových řešení pro velké podniky, kritická obchodní řešení a komunikační produkty, komerční desktopové a přenosné osobní počítače a spotřebitelské osobní počítače. Produkty Compaq jsou určeny pro zákazníky z podnikového, domácího i vládního sektoru. Zákaznickou podporu a informace o společnosti Compaq a produktech a službách Compaqu naleznete na adrese www.compaq.com.

V České republice se Compaq profiluje jako dodavatel kompletní infrastruktury pro CRM (Customer Relationship Management). Realizuje a implementuje procesy nezbytné pro transformaci na novou ekonomiku. Produkty a služby společnost prodává a podporuje prostřednictvím Zákaznického centra Compaq (02/61 108 108), internetového obchodu CompaqPlus (www.compaqplus­.cz) nebo prostřednictvím sítě autorizovaných partnerů, kterých má okolo 340. Podle zdrojů IDC byly servery, osobní počítače a notebooky Compaq v České republice v kalendářním roce 2000 nejprodá­vanější značkou. Informace o společnosti Compaq v ČR naleznete na adrese www.compaq.cz.

V případě zájmu o další informace prosím kontaktujte:

Senta Čermáková
Compaq Computer, s. r. o.
tel. +420 2 61 10 83 16
fax +420 2 61 10 81 12
senta.cermako­va@compaq.com

Daniela Beranová
Herald Communications
tel. +420 2 24 23 26 50
fax +420 2 24 23 26 53
beranova@herald-pr.cz

Tiskové zprávy české pobočky společnosti Compaq Computer najdete na: http://www.com­paq.cz/tiskzpr/tis­kzpr.shtml.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).