Hlavní navigace

Computex 2007: ASUS získal tři ceny za nejlepší notebooky a bezdrátové produkty

[Tisková zpráva] Praha 5. června 2007 - ASUSTeK Computer Inc. (ASUS), přední dodavatel kompletních 3C řešení, oznamuje, že se opět stala velkým vítězem, když získala mezi silnou konkurencí tři prestižní ocenění. Letošní ceny Best Choice Awards v kategoriích notebooky a bezdrátová zařízení obdržely notebooky ASUS U1F a ASUS Lamborghini VX2 a multifunkční bezdrátový směrovač ASUS WL-500W Super Speed N.

Sdílet

U1F – Nový vzor štíhlosti a elegance
Kompaktní notebook U1F s 11,1" širokoúhlým displejem je zhotoven na míru mobilním profesionálům jako stylový společník na cesty. U1F vyzařuje dojem přepychu a dokonale propracovaného designu se zrcadlově lesklým nátěrem krytu LCD, nerezovými hranami, pouzdrem z uhlíkových vláken a opěrkou dlaní, potaženou pravou kůží. Je postaven na nejnovější mobilní technologii Intel® Centrino® Duo, vybaven operačním systémem Windows® VistaTM a speciálními inovacemi společnosti ASUS a nabízí dynamické počítačové služby s bleskovou rychlostí.

Lamborghini VX2 – Bezprecedentní výkon a styl
ASUS Lamborghini VX2 spojuje nejmodernější technologie a dynamická multimediální řešení pro nejlepší vizuální zábavu. Díky nejnovější mobilní technologii Intel® Centrino® Duo, operačnímu systému Windows® VistaTM a grafické kartě NVIDIA GeForce Go7700 s 512MB video paměti zvyšuje standardy výkonu a nabízí novou úroveň zážitků. Uživatelé si tak mohou plně vychutnat vysoký komfort a ohromující rychlost při používání počítače pro práci i zábavu.

Multifunkční bezdrátový směrovač WL-500W Super Speed N
Bezdrátový směrovač ASUS WL-500W splňuje podmínky certifikace Intel® „Connect with Centrino®“. Uživatelé notebooků postavených na nastupující platformě Intel® Centrino® mohou při použití WL-500W využívat výhody vysoké rychlosti nového připravovaného bezdrátového standardu 802.11n. WL-500W je dodáván spolu s několika inovativními funkcemi a umožňuje uživatelům také pohodlné stahování a sdílení digitálního obsahu.

Soutěž Best Choice of Computex, pořádaná výborem Taiwan External Trade Council, se stala měřítkem kvality produktů informačních technologií. Společnost ASUS, každoroční výherce této prestižní ceny, tak znovu prokázala, že její řešení a inovace patří v tomto oboru k nejlepším.

ASUS na výstavě Computex 2007
Pro více detailů, prosím, navštivte společnost ASUS ve dnech 5. až 9. června na jejím stánku F185 – F232 v hale 2.

Více informací o produktech společnosti ASUS naleznete na webových stránkách společnosti www.asus.com nebo http://cz.asus.com