Hlavní navigace

Contactel nabízí WEB Hosting Pro

[Tisková zpráva]

Sdílet

Pronájem virtuálního webového serveru o celkové velikosti 50 MB a jeho propojení k páteřní síti rychlostí 100Mbps Praha, 27. listopadu 2000 – Výkonné prostředky Contactelu mohou využít zájemci o profesionální dynamickou prezentaci své firmy, tak aby byla dostupná 24 hodin denně a 7 dnů v týdnu bez ohledu na to, zda jsou sami připojeni k internetu či nikoliv. Nabízí to nová služba WEB Hosting Pro, díky které zákazník může získat prostor na Web serveru Contactelu o celkové velikosti 50 MB připojeném na vysokorychlostní páteřní síti o rychlosti až 155 Mbps, která je v současnosti rychlostí 100 Mbps přímo propojena do všech významných sítí včetně nezávislého propojovacího bodu NIX.

Služba WEB Hosting Pro umožňuje vkládat a spouštět vlastní scripty, nebo využít připravené nabídky základních skriptů, která usnadní vytvoření webové prezentace pro méně zkušené uživatele internetu. Zákazník může ukládat data do předem zvolené databáze a flexibilně rozšiřovat diskový prostor podle svých okamžitých potřeb. K dispozici také jsou detailní statistiky návštěvnosti, možnost odesílání e-mailu přímo z HTML stránek, hodiny, datum a další.

„Nabízená služba umožní nejen prezentovat základní údaje o zákazníkově firmě a zajistit kontakty pomocí internetu, ale také zpracovat prezentaci nabídky formou katalogu výrobků, provozovat objednávkovou službu, založit vlastní informační centrum či rozvinout extranetové služby. Samozřejmostí je snadná aktualizace zákazníkových HTML stránek a jejich okamžitá dostupnost. V rámci své prvotřídní péče o zákazníka, Contactel zajistí vše potřebné k provozu služby WEB Hosting Pro, provozuje a administruje všechna zařízení,“ řekla Jette Kruhoffer, ředitelka oddělení vývoje produktů Contactelu.

Zájemci o registraci této služby se mohou obrátit na oddělení péče o zákazníky (0800 103 800) či vyplnit registrační formulář na adrese www.contactel­.cz/webhostin­gpro. Pro další informace o službě je samozřejmě také možné obrátit se na obchodní zástupce či obchodní partnery Contactelu.

Společnost Contactel byla založena v roce 1999 jako společný podnik ČESKÝCH RADIOKOMUNIKACÍ, a.s., a Tele Danmark A/S. Cílem společnosti Contactel je stát se vysoce kvalitním a vyhledávaným telekomunikačním provozovatelem. Do liberalizace trhu, kdy se náplň činnosti rozšíří o poskytování dalších hlasových služeb, Contactel postupně uvádí na trh datové a internetové služby.

Od června 2000 je Contactel členem prestižní evropské asociace European Foundation for Quality Management.