Hlavní navigace

COOL movies: První máj – První rána

[Tisková zpráva] SOBOTA - Na prvního máje čeká večer na diváky Primy COOL také akční První rána. Od 20.15 hod se v další z řady bojových komedií s legendárním Jackie Chanem odehraje zábavné drama při srážce policisty se zločinem. Jackie Chan předvede své bojové umění v roli strážce zákona, který brání ilegálnímu obchodu s ukrajinskými zbraněmi. Při svém poslání si projde od zasněžených hor Ukrajiny až po žraloky zamořenou Austrálii. Film První rána je volným pokračováním velice úspěšné série filmů Police Story.

Sdílet

Čtvrtý díl komediální klasiky Policejní akademie nese podtitul Občanská patrola a zavítá na televizní obrazovky Primy COOL v sobotu od 21.50 hod. Chybět v ní nebudou známé postavy jako sympatický Mahoney, mohutný Hightower, střelec Tackleberry, bláznivý Zed, imitátor Jones či nesmělá Hooksová. Ti tentokrát dostanou neobvyklý úkol – v boji proti zločinu mají vycvičit prosté občany. Nebo spíše občané vycvičí je? V dalším díle úspěšné komediální série se některé z hlavních postav objeví vůbec naposledy (Mahoney, Nogata, Copeland, Sweetchuck a Zed), stejně jako legendární gay bar U Modré ústřice. Naproti tomu se diváci mohou pro změnu těšit na přítomnost půvabné Sharon Stoneové.

NEDĚLE – V neděli je od 20.15 hod vyhrazen na Prima COOL čas pro romantické duše v komedii Propadlí lásce s Meg Ryanovou a Matthew Broderickem v hlavních rolích. Příběh Sama, který bydlí v malém městečku a s oblibou vzhlíží ke hvězdám, a ambiciózní, cynické newyorčanky Maggie nabere docela nečekaný směr. I když se zpočátku zdá, že tito cizinci nemají společného vůbec nic, nakonec skončí oba stejně, a to tak, že se s nimi rozejdou jejich partneři. Sam chce svoji jedinou lásku Lindu zpět a Maggie by dala cokoliv za to, aby mohla svému nevěrnému francouzskému milenci Antonovi ukázat, zač je toho loket. Cesty dvou zklamaných lidí se však potkají v pravou chvíli a nabízejí neplánované řešení.

Od 22.00 hod se na televizní obrazovku vrátí napětí a akce v kriminální komedii Zúčtování v Malém Tokiu. Nelítostná krutost a fanatická disciplína dělá z japonské Yakuzy nejnebezpečnější mafii na světě. Pokud ji řídí chladnokrevný vrah Yoshida, platí to dvojnásob. Policista Chris je nasazen, aby chránil dívku, která je svědkem další Yoshidovy vraždy. Detektiv je ale také mistrem bojových umění, který navíc nezapomněl, že nelítostný mafián kdysi zabil i jeho rodiče. V hlavních rolích snímku nabitém akčními bojovými scénami se objeví Dolph Lundgren a Brandon Lee.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).