Hlavní navigace

COOL movies: Tajemno na Marsu i na Zemi

[Tisková zpráva] SOBOTA - V sobotu 30. ledna se diváci Primy Cool mohou od 20.00 těšit na sci-fi thriller Rudá planeta. Jeho děj vypovídá o hrozbě umírání planety Země. Na Mars je tedy vyslán tým astronautů a tato má jediný úkol – udělat první krok tak, aby za několik generací byl Mars obyvatelnou planetou. Když je však jejich zařízení poškozeno, musí se posádka spolehnout jen sama na sebe. Většina scén filmu, simulujících pobyt na Marsu, byla natáčena v Jordánsku. V hlavní roli se pak objeví Val Kilmer či Benjamin Bratt.

Sdílet

Od 22.10 hod se pak v sobotu představí horor s názvem Dark Wolf. V ulicích Los Angeles se v něm objeví bestie s nenasytitelnou touhou po lidské krvi. Její další oběť pak má být nic netušící sexy dívka Josie, která ovšem disponuje tajemnými schopnostmi. Jakmile stvůra přijde na Josiinu stopu, nic jí nezabrání ukojit svůj ohromný hlad a zabít každého, kdo jí vstoupí do cesty.

NEDĚLE – O nedělním večeru uvítá diváky u obrazovek Pierce Brosnan a Salma Hayeková ve snímku Když se setmí. Příběh filmu začíná rozhodnutím špičkového zloděje Maxe a jeho krásné společnice Loly uklidit se do rajského prostředí po poslední obrovské loupeži. Ukradli totiž druhý ze tří Napoleonových diamantů. Agent FBI, který jim je však mnoho let na stopě, však nevěří, že parťáci jsou schopni se usadit a nepokračovat v loupežích. Pierce Brosnan je divákům známý především jako představitel Agenta 007, zatímco Salma Hayeková se proslavila autobiografickým snímkem malířky Fridy.

V nedělní noci se od 21.40 hod diváci seznámí se Zelenáčem, v hlavní roli s Clintem Eastwoodem, který byl rovněž i režisérem snímku. Zkušený policista Nick v něm přijde při přestřelce o svého stálého partnera. Jako náhrada je mu přidělen David, nezkušený mladík z bohaté rodiny. Společně zažijí spoustu životu nebezpečných akcí, na jejichž konci i sám David dokáže, že už rozhodně není žádný zelenáč. Vedle Clinta Eastwooda se v hlavní roli objeví také Charlie Sheen. Perličkou snímku pak je, že se v něm objevilo více než dvojnásobně kaskadérů než herců.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).