Hlavní navigace

COOL stan na Rock for people „praskal ve švech“

[Tisková zpráva] Účast TV stanice Prima COOL na festivalu Rock for people byla víc než úspěšná! Podobně jako festival, který zaznamenal rekordní účast, i COOL stan byl v permanentním obležení návštěvníků.

Sdílet

Během pár hodin po zahájení festivalu si velkou oblibu získalo zejména tetování technikou airbrush. Ke stanu s velkým bílým nápisem COOL tak vedla každou chvíli točitá fronta nadšených zájemců. Varianty loga mladé televizní stanice si nechali umisťovat na nejrůznější místa na svém těle.

Po vyčerpávajícím poslechu a fandění oblíbeným hudebním skupinám přišel návštěvníkům zeleného stanu vhod odpočinek ve stylových sedacích pytlích s nápojem z improvizovaného baru i sledování zábavných pořadů z nabídky TV Prima COOL na plazmových obrazovkách.

Večerní taneční party známých dýdžejů, jako byli například DJ Tráva, DJ Yannick a další, se staly tradicí a příjemnou žánrovou alternativou okolní rockové náplně programu festivalu.

Zásoby speciálně vyrobených předmětů s logem TV Prima COOL byly během čtyř dnů trvání Rock for people takřka rozdané. Podsedáky, odznaky, samolepky, frisbee, tričko i unikátní sirky, to vše posloužilo nejen jako upomínka na další ročník úspěšného festivalu, ale mnozí ze zájemců některé předměty také okamžitě prakticky využili.

Zelený stan s bílým nápisem COOL se příznivcům skvělé hudby a zábavy znovu otevře už za několik dní. Tentokrát v Ostravě na festivalu Colours of Ostrava (15.–18. 7. 2010).