Hlavní navigace

Core Net Solutions nabídne firmám 50.000 e-mailů zdarma

[Tisková zpráva]

Sdílet

Core Net Solutions nabídne firmám 50.000 e-mailů zdarma

Praha, 31. srpna 2004 – Core Net Solutions, s.r.o., jeden ze specializovaných poskytovatelů web hostingových služeb v ČR, se rozhodl zareagovat na prohlášení ministra a předsedy Legislativní rady vlády pana JUDr. Jaroslava Bureše uveřejněné v týdeníku Ekonom dne 26. 8. 2004.

V případě, že vláda rozhodne prosadit zákon o povinnosti podnikatelů zřídit a provozovat e-mailovou schránku jako doplněk k papírové komunikaci, nabídne společnost Core Net Solutions, s.r.o. 50.000 e-mailových schránek podnikatelům zcela zdarma.

„My souhlasíme, že elektronická komunikace se státní správou je důležitým krokem vpřed, ale rozhodně si nemyslíme, že by někdo k takovému kroku měl být nucen. Potenciálně by to pro některé podnikatele mohlo znamenat obtíže z hlediska nutnosti nákupu počítače a dalších potřebných součástí. My chápeme tyto obtíže a rádi bychom naší nabídkou 50.000 e-mailových schránek pomohli nejen českým podnikatelům, ale také k rozvoji podnikatelského prostředí v ČR.“ řekl k celé záležitosti Pavel Dovhomilja, ředitel společnosti Core Net Solutions pro Českou Republiku.

V případě zájmu o tuto nabídku se podnikatelé mohou obracet na společnost Core Net Solutions, s.r.o., Vrchlického 23/62, 150 00 Praha 5, tel. 257 225 590, web: http://www.co­renetsolution­s.cz

Společnost Core Net Solutions, s.r.o. patří mezi přední poskytovatele služeb v oborech zabezpečení sítí, serverů a dat a web designu / web hostingu. Společnost vznikla v roce 2001, jako název firmy byla používána jedna z našich současných obchodních značek – Place4U.cz. V roce 2004 se firma začala angažovat i na anglickém trhu pod názvem Core Net Solutions ltd se sídlem v Londýně.

Kontakt:

Pavel Dovhomilja, ředitel
Tel. 257 225 590
E-mail: press@corenet­solutions.cz
Web: http://www.co­renetsolution­s.cz