Hlavní navigace

CP Online, a. s. se stala členem sdružení CZ.NIC, z. s. p. o.

[Tisková zpráva]

Sdílet

CP Online, a. s. se stala členem sdružení CZ.NIC, z. s. p. o.

Brno, 1. července 2004 – Společnost CP Online, a. s. (www.cponline.cz) oznamuje svůj vstup do sdružení CZ.NIC, z. s. p. o. (www.nic.cz), které představuje nejvyššího správce české národní internetové domény .CZ. „Vstupem do CZ.NIC dáváme všem našim zákazníkům, stávajícím i těm, kteří se s našimi službami teprve setkají, jednoznačně najevo, že naše záměry v oblasti podnikání na Internetu jsou dlouhodobé a strategické. Rovněž věříme, že členstvím ve sdružení CZ.NIC přispějeme k lepším podmínkám registrací a provozu domén v TLD .CZ,“ říká Dalibor Kaláb, vedoucí internetových služeb ve společnosti CP Online, a. s.

CP Online, a. s. patří mezi přední české podnikatele v oblasti Internetu a internetových služeb. Vstupem do sdružení CZ.NIC, z. s. p. o. získává možnost spolurozhodovat s dalšími členy sdružení o všech krocích souvisejících s českou národní doménou .CZ.

CP Online, a. s. dnes obsluhuje kolem 2000 .CZ domén a kolem 1000 .COM, .NET, .ORG, .BIZ a .INFO domén. Ještě v tomto roce začne nabízet registraci a provoz .EU domén.

V případě zájmu o další informace, prosíme, kontaktujte:

Dalibor Kaláb, CP Online, a. s.
Vedoucí internetových služeb
Sadařská 1, 624 00 Brno – Komín
Tel.: 538 706 402, Fax: 538 706 445
E-mail: dalibor.kalab@cpon­line.cz

O společnosti CP Online, a. s.

CP Online, a. s., je předním českým podnikatelem v oblastech internetových technologií a služeb. Společnost má tři hlavní podnikatelské směry: realizaci špičkových řešení v rámci webové integrace a webových služeb, provozování vlastních webových produktů a služeb a divizi cestovního ruchu s využitím Internetu. CP Online, a. s. je dceřinou společností firmy Computer Press, a. s. Další informace naleznete na internetové adrese www.cponline.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).