Hlavní navigace

CP Online dává digitální fotoaparát Olympus zdarma k webovým stránkám a online obchodu

[Tisková zpráva]

Sdílet

CP Online, a. s. dává digitální fotoaparát Olympus zdarma k webovým stránkám a online obchodu

Brno, 26. března 2004 – Společnost CP Online, a. s. (www.cponline.cz) připravila pro své zákazníky velkou jarní akční nabídku. Ke svým novým webovým stránkám se systémem pro správu obsahu Media-Factory (www.media-factory.cz) a novému obchodu postaveném na řešení Friendly-Shop (www.friendly-shop.cz) dostanou navíc v období od 22. března do 30. dubna 2004 zdarma digitální fotoaparát Olympus C-350 Zoom.

Společnost CP Online, a. s. připravila výjimečnou jarní akční nabídku – nabízí řešení pro správu webových stránek postavené na publikační platformě Media-Factory a internetový obchod postavený na profesionálním řešení Friendly-Shop v období od 22. března do 30. dubna 2004 dohromady za skvělou cenu se slevou 33 %. Navíc dostanou všichni zákazníci zdarma digitální fotoaparát Olympus C-350 Zoom v ceně 8.490 Kč.

„Pro firmy a organizace, které v současné době uvažují o nových webových stránkách nebo plánují otevření internetového obchodu, máme velmi pádný důvod, proč se rozhodnout právě teď,“ říká Radek Mašata, projektový ředitel společnosti CP Online, a. s. „Získají profesionální řešení, které jim přinese plnou kontrolu nad jejich webovými stránkami, mnoho spokojených klientů a v případě online obchodu nový efektivní prodejní kanál. To vše za výjimečně výhodnou cenu a navíc s hodnotným dárkem,“ dodává Mašata.

Systém pro správu obsahu Media-Factory je ideálním řešením pro webové stránky firem, institucí veřejné správy a dalších organizací. Provozovatel díky němu nepotřebuje zaměstnance se znalostmi programování – správu webových stránek zvládne bez problémů kdokoliv. Systém Media-Factory je již v Česku implementován na více než třiceti webových serverech. Mezi nejvýznamnější patří mediální a zpravodajské servery Živě.cz, Mobilmania.cz, NHL.cz, Spinning.cz, webové prezentace Raiffeisen bank (www.rb.cz), Raiffeisen stavební spořitelny (www.rsts.cz), nakladatelství Springer Media CZ (www.bertelsman­n.cz, www.dumabyt.cz, www.automotore­vue.cz), Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR (www.msmt.cz), Investorského centra Ústí nad Labem (www.invest-usti.cz), EDS PLM Solutions (www.plmsolutions-eds.cz), Orea (www.orea-academy.cz), Informačního centra neziskových organizací (www.neziskovky.cz) a další.

Friendly-Shop je špičkový obchodní systém nové generace, sloužící k provozování internetových obchodů a obchodních domů. Je řešením pro každého, kdo chce jednoduše a snadno provozovat svůj vlastní obchod na internetu. Profesionalitou a stabilitou směle konkuruje nejlepším obchodním systémům na trhu.

Digitální fotoaparát Olympus C-350 Zoom, který dostávají zákazníci CP Online, a. s. k tomuto řešení zdarma je charakterizován kombinací vysokého výkonu, snadného používání a příjemného designu. Nabízí rozlišení 3.2 megapixelů, 3× optický zoom, 4.5 cm barevnou LCD obrazovku, funkce pro optimalizaci obrazu – Pixel Mapping (kalibrace CCD) a překvapí tak nejen vzhledem, ale také užitnou hodnotou.

Další informace o jarní akční nabídce najdete na adrese www.cponline.cz/fo­tak_zdarma.

V případě zájmu o další informace, prosíme, kontaktujte:

Ing. Jiří Horatlík, CP Online, a.s.
Obchodní manažer internetových projektů
E-mail: jiri.horatlik@cpon­line.cz
Tel.: 225 273 930–3, Fax: 225 273 934
Pod Vinicí 23, 143 00 Praha 4

Mgr. Radek Mašata, CP Online, a.s.
Projektový ředitel
E-mail: radek.masata@cpon­line.cz
Tel.: 225 273 930–3, Fax: 225 273 934
Pod Vinicí 23, 143 00 Praha 4

O společnosti CP Online, a. s.
CP Online, a. s., je předním českým podnikatelem v oblastech internetových technologií a služeb. Společnost má tři hlavní podnikatelské směry: realizaci špičkových řešení v rámci webové integrace a webových služeb, provozování vlastních webových produktů a služeb a divizi cestovního ruchu s využitím Internetu. CP Online, a. s. je dceřinou společností firmy Computer Press, a. s. Další informace naleznete na internetové adrese www.cponline.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).