Hlavní navigace

CP Online vyhlašuje anketu Domény a hosting 2004

[Tisková zpráva]

Sdílet

CP Online, a. s. vyhlašuje anketu Domény a hosting 2004

Brno, 20. září 2004 – Letos podruhé vyhlašuje společnost CP Online, a. s. (www.cponline.cz) anketu Domény a hosting 2004 (www.domenyahos­ting.cz). Jde o nezávislý průzkum požadavků českých uživatelů doménových a hostingových služeb.

Anketa Domény a hosting 2004 je letos vyhlášena podruhé. Vloni se jí zúčastnilo přes 3000 respondentů. Letos pořadatel očekává několikanásobek, a to zejména díky silné mediální podpoře (Živě.cz, síť newLinx.cz, Hormart.cz a JakNaWeb.com). Cílem ankety je, získat informace o skutečných potřebách uživatelů hostingových a doménových služeb, a přispět tak k rozvoji těchto služeb na českém trhu.

Společnost sama je 6. největším poskytovatelem doménových a hostingových služeb v Česku pod značkami Hyperlink.cz (www.hyperlink.cz) a Vltava2000.cz (www.vltava2000­.cz). „Jsme si vědomi toho, že jako pořadatel ankety o doménových a hostingových službách, a současně jako poskytovatel takových služeb, mohou být výsledky ankety považovány za zkreslené a neobjektivní. Přizvali jsme proto k nezávislému dohledu nad regulérností ankety předního českého analytika trhu doménami a hostingem, společnost Hormart, s. r. o. Ta je garantem nezávislosti ankety,“ vysvětluje Dalibor Kaláb, vedoucí internetových služeb ve společnosti CP Online, a. s.

Hyperlink® je nejširší výběr hostingových plánů pro firmy a jednotlivce. 24 hodin denně a 7 dní v týdnu uvádí plnou kolekci služeb od A do Z: připojení k internetu, registrace, provoz a správu domén, místo pro www stránky a aplikace, e-mail, fotoalbum, elektronický obchod, vyhrazené servery a ještě mnohem více! To vše se zárukou chodu, zárukou vrácení peněz, zárukou ochrany osobních údajů a zárukou péče a podpory. Hyperlink® aktuálně využívá rodina více než 5000 zákazníků a podle serveru Hormart.cz (www.hormart.cz) patří k 6 největším poskytovatelům webhostingu v ČR. Server Hormart.cz je zavedeným přehledem webhostingových služeb v ČR.

V případě zájmu o další informace, prosíme, kontaktujte:

Dalibor Kaláb, CP Online, a. s.
Vedoucí internetových služeb
Sadařská 1, 624 00 Brno – Komín
Tel.: 538 706 402, Fax: 538 706 445
E-mail: dalibor.kalab@cpon­line.cz

O společnosti CP Online, a. s.

CP Online, a. s., je předním českým podnikatelem v oblastech internetových technologií a služeb. Společnost má tři hlavní podnikatelské směry: realizaci špičkových řešení v rámci webové integrace a webových služeb, provozování vlastních webových produktů a služeb a divizi cestovního ruchu s využitím Internetu. CP Online, a. s. je dceřinou společností firmy Computer Press, a. s. Další informace naleznete na internetové adrese www.cponline.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).