Hlavní navigace

CP Online vyhlašuje anketu Domény a hosting 2004

[Tisková zpráva]

Sdílet

CP Online, a. s. vyhlašuje anketu Domény a hosting 2004

Brno, 20. září 2004 – Letos podruhé vyhlašuje společnost CP Online, a. s. (www.cponline.cz) anketu Domény a hosting 2004 (www.domenyahos­ting.cz). Jde o nezávislý průzkum požadavků českých uživatelů doménových a hostingových služeb.

Anketa Domény a hosting 2004 je letos vyhlášena podruhé. Vloni se jí zúčastnilo přes 3000 respondentů. Letos pořadatel očekává několikanásobek, a to zejména díky silné mediální podpoře (Živě.cz, síť newLinx.cz, Hormart.cz a JakNaWeb.com). Cílem ankety je, získat informace o skutečných potřebách uživatelů hostingových a doménových služeb, a přispět tak k rozvoji těchto služeb na českém trhu.

Společnost sama je 6. největším poskytovatelem doménových a hostingových služeb v Česku pod značkami Hyperlink.cz (www.hyperlink.cz) a Vltava2000.cz (www.vltava2000­.cz). „Jsme si vědomi toho, že jako pořadatel ankety o doménových a hostingových službách, a současně jako poskytovatel takových služeb, mohou být výsledky ankety považovány za zkreslené a neobjektivní. Přizvali jsme proto k nezávislému dohledu nad regulérností ankety předního českého analytika trhu doménami a hostingem, společnost Hormart, s. r. o. Ta je garantem nezávislosti ankety,“ vysvětluje Dalibor Kaláb, vedoucí internetových služeb ve společnosti CP Online, a. s.

Hyperlink® je nejširší výběr hostingových plánů pro firmy a jednotlivce. 24 hodin denně a 7 dní v týdnu uvádí plnou kolekci služeb od A do Z: připojení k internetu, registrace, provoz a správu domén, místo pro www stránky a aplikace, e-mail, fotoalbum, elektronický obchod, vyhrazené servery a ještě mnohem více! To vše se zárukou chodu, zárukou vrácení peněz, zárukou ochrany osobních údajů a zárukou péče a podpory. Hyperlink® aktuálně využívá rodina více než 5000 zákazníků a podle serveru Hormart.cz (www.hormart.cz) patří k 6 největším poskytovatelům webhostingu v ČR. Server Hormart.cz je zavedeným přehledem webhostingových služeb v ČR.

V případě zájmu o další informace, prosíme, kontaktujte:

Dalibor Kaláb, CP Online, a. s.
Vedoucí internetových služeb
Sadařská 1, 624 00 Brno – Komín
Tel.: 538 706 402, Fax: 538 706 445
E-mail: dalibor.kalab@cpon­line.cz

O společnosti CP Online, a. s.

CP Online, a. s., je předním českým podnikatelem v oblastech internetových technologií a služeb. Společnost má tři hlavní podnikatelské směry: realizaci špičkových řešení v rámci webové integrace a webových služeb, provozování vlastních webových produktů a služeb a divizi cestovního ruchu s využitím Internetu. CP Online, a. s. je dceřinou společností firmy Computer Press, a. s. Další informace naleznete na internetové adrese www.cponline.cz.