Hlavní navigace

ČR – Bělorusko na Galaxii sport

[Tisková zpráva] Hradec Králové 4. 9. 2006 - Česká fotbalová reprezentace do jednadvaceti let vstoupila v sobotu do kvalifikačních bojů o účast na mistrovství Evropy 2007 výhrou 2 - 0 nad týmem Kypru. Tým kouče Ladislava Škorpila zvládl důležité úvodní utkání a udělal tak výrazný krok k postupu

Sdílet

Kvalifikace má zkrácenou podobu, to znamená, že druhý zápas české reprezentace ve skupině bude i jejím posledním. V něm se již tuto středu 6. září utkají lvíčata s týmem Běloruska. Oba týmy mají shodně po třech bodech, tudíž tento zápas bude přímým soubojem o postup do baráže. Pokud česká reprezentace zvítězí nebo alespoň remizuje, zajistí si tak postup do říjnové baráže, kam se dostane pouze osm nejlepších týmů kontinentu. Sedm nejúspěšnějších týmů pak postoupí na šampionát, který se v roce 2007 uskuteční v Nizozemsku. Využijí čeští reprezentanti výhodu domácího prostředí a zařadí se tak mezi týmy, které se poperou o účast na mistrovství Evropy v roce 2007? Přímým přenosem z Uherského Hradiště Vás provede dvojice komentátorů Galaxie sport Jakub Otava a Tomáš Radotínský.

Druhý kvalifikační zápas české reprezentace do jednadvaceti let sledujte již tuto středu 6. září v 16:25 hodin na Galaxii sport!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).