Hlavní navigace

ČR vs. Bosna a Hercegovina na Galaxii sport

[Tisková zpráva] Hradec Králové 4. října 2006 - Tým kouče Ladislava Škorpila zvládl dvě důležitá kvalifikační utkání proti Kypru a Bělorusku, kdy v prvním případě lvíčata zvítězila 2 - 0 a ve druhém 2 - 1 a zajistila si tak účast v baráži o postup na mistrovství Evropy 2007 v Nizozemsku. Na tento šampionát postoupí celkem sedm celků, které vzejdou z barážových utkání. Celek Nizozemska, jako pořádající země má již účast jistou.

Sdílet

Česká jedenadvacítka byla při losování baráže nasazena a vyhnula se tedy relativně nejsilnějším soupeřům. Los našemu týmu přiřkl tým Bosny a Hercegoviny, se kterým se čeští reprezentanti poperou ve dvou barážových duelech o postup na červnové mistrovství Evropy 2007.

První utkání, ve kterém mají lvíčata výhodu domácího prostředí, se bude hrát v pátek 6. října 2006 od 17.30 hodin na stadionu Střelnice v Jablonci nad Nisou. Odveta se uskuteční v úterý 10. října 2006 od 17 hodin v Sarajevu.

Přímý přenos z Jablonce nad Nisou, kterým Vás provede komentátor Galaxie sport Jakub Otava, sledujte již tento pátek od 17.20 hodin na Galaxii sport.