Hlavní navigace

České Radiokomunikace nabízejí telefonní ústřednu Alcatel-Lucent ve výhodném spojení se službou Business Line

[Tisková zpráva] (Praha, 29. července 2009) – České Radiokomunikace připravily pro své firemní zákazníky možnost získat za výhodnou cenu od 8.999,-Kč bez DPH značkovou modulární telefonní ústřednu Alcatel-Lucent OmniPCX Office. Ústředna je nabízena spolu s ADSL připojením služby Business Line do internetu o rychlosti až 10Mbit/s a výhodným telefonováním v rámci České republiky i do zahraničí. Přenesení telefonních čísel a instalace služby Business Line je zdarma.

Sdílet

Zákazníci mohou díky této nabídce ušetřit jednorázově až desítky tisíc korun, snížením měsíčních nákladů se službou Business Line pak další tisíce ročně. Služba Business Line kombinuje výhodné volání a vysokorychlostní internet, který je vystavěn na vlastní infrastruktuře s dohledem 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. To zaručuje firemním zákazníkům vysokou spolehlivost a bezpečnost provozu s garancí dostupnosti služby (SLA) 99,5 %. Stejně vysokou spolehlivost zaručí značková ústředna Alcatel-Lucent OmniPCX Office. Její modularita zaručuje vynikající přizpůsobení širokému rozmezí požadavků na počet digitálních a analogových účastnických linek. Hlasové služby zahrnují volání na tuzemské a zahraniční telefonní sítě, navíc s voláním do sítě Českých Radiokomunikací zdarma.

Alcatel-Lucent OmniPCX Office je špičková telefonní ústředna, které již v základním provedení nabízí mnoho zajímavých funkcí, které si zákazník může navolit. Patří sem například možnost volby firemního uvítacího pozdravu s možností úprav, centrální telefonní seznam s kapacitou 3000 záznamů, vícenásobné přesměrování pobočky v nepřítomnosti, volba ze dvou komunikačních jazyků, interní hudba pro přidržené hovory, integrovaný analogový i digitální modem pro vzdálenou správu anebo funkce CLIP – zobrazení čísla volajícího na analogových telefonech.

Bližší informace o službě Business Line naleznete na stránkách Českých Radiokomunikací www.radiokomu­nikace.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).