Hlavní navigace

České Radiokomunikace uzavřely smlouvu se společností Auto Štangl

[Tisková zpráva] (Praha, 10. března 2009) – Společnost Auto Štangl, jeden z největších prodejců autodílů v České republice, si vybral České Radiokomunikace jako komplexního dodavatele telekomunikačních služeb. České Radiokomunikace doposud poskytovaly datové a hlasové služby pro centrálu společnosti. Rozšíření spolupráce nyní bude zahrnovat poskytování telekomunikačních služeb pro všech 32 poboček v ČR, a jejich propojení s centrálou firmy.

Sdílet

Součástí zakázky bude kromě lokálního rozšíření také řešení datového propojení poboček s centrálou firmy. Kontrakt dále obsahuje navýšení kapacity datového připojení centrály s vytvořením vlastního záložního řešení. Datové služby jsou poskytovány na bázi služby Business line s vytvořením vlastní VPN, do budoucna je zvažována případná implementace služby e-Call.

„Uzavření této smlouvy vnímáme jako oboustranně přínosný krok, pro zákazníka jsme připravili výjimečné individuální řešení,“ říká David Mašát, výkonný ředitel pro obchod a marketing Českých Radiokomunikací. „Nabídka Českých Radiokomunikací splnila naše požadavky na řešení telekomunikačních potřeb. Naše společnost působí i v zahraničí, nevylučujeme tedy možnost rozšíření naší spolupráce i na tyto pobočky,“ dodává Petr Němec, manažer ve společnosti Auto Štangl a.s.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).