Hlavní navigace

České Radiokomunikace uzvařely smlouvu se společností ARC Worldwide

[Tisková zpráva] (Praha, 12. května 2009) - České Radiokomunikace uzavřely smlouvu s českou pobočkou nadnárodní sítě direct marketingové agentury ARC Worldwide. Smlouva se vztahuje na poskytování hlasových a internetových služeb a pronájmu hardwaru. Díky službě a technologiím, které České Radiokomunikace ARC Worldwide poskytnou, bude možné rozšířit ústřednu ARC a zvýšit tak počet operátorů jejich call centra.

Sdílet

„Služba Business R, kterou pro společnost ARC budeme poskytovat, zahrnuje poskytování hlasových služeb a připojení k internetu, což našemu zákazníkovi umožní zefektivnit své služby a celkově své podnikání,“ říká David Mašát, výkonný ředitel pro obchod a marketing.

Podepsání smlouvy bylo vyústěním intenzivních jednání, která kontraktu předcházela. Rozšiřování call centra bude realizováno postupně, s plným náběhem služeb se počítá od července tohoto roku.

Společnost ARC Worldwide disponuje 37 pobočkami po celém světě. V České republice byla pobočka založena v roce 2005. Společnost je plně integrovanou agenturou poskytující komplexní služby v oblasti podlinkové reklamy (BTL).

Podepsáním smlouvy s Českými Radiokomunikacemi se agentura ARC přidala k letošním nově získaným zákazníkům, jako jsou společnosti Auto Štangl, Exe Jeans nebo Czech Computer

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).