Hlavní navigace

Crazy Tomato spouští obchod MobilMall v galerii Internet Mall

[Tisková zpráva]

Sdílet

Crazy Tomato spouští obchod MobilMall v galerii Internet Mall

Specialista na mobilní obsah, společnost Crazy Tomato spouští internetový obchod www.MobilMall.cz. Tento obchod je zároveň jedním z partnerských obchodů největšího on-line obchodníka na českém trhu, společnosti Internet Mall. Uživatelé na novém obchodě naleznou největší nabídku melodií, tapet, log, animací a her pro své mobilní telefony.

Provoz portálu MobilMall.cz je kompletně zajišťován společností Crazy Tomato a má statut partnerského obchodu v galerii Internet Mall. Uživatelé zde najdou nejrozsáhlejší nabídku melodií, tapet, animací, log a java her pro svůj mobilní telefon za dostupné ceny. Projekt MobilMall.cz bude postupně propojován s dalšími obchody Internet Mall, synergický efekt je očekáván zejména u obchodů showpark.cz, games-on.cz a mobilka.cz. Na webu showpark.cz bude navíc nasazena unikátní technologie kontextového a behaviorálního cílení TomatoRank, uživatelé tak u každého hudebního nosiče naleznou relevantní melodie na mobil.

„Obchod s mobilním contentem je vhodným doplňkem k našim obchodům a přidaná hodnota pro naše zákazníky,“ říká Ondřej Fryc, ředitel Internet Mall.

Obě společnosti zvažují další spolupráci i v ostatních zemích střední Evropy, do kterých firma Internet Mall nyní expanduje. „Spolupráce se společností Internet Mall je další milník v krátkodobé historii naší společnosti, která na trhu působí čtyři měsíce. Vidíme velký potenciál pro společnou zahraniční expanzi,“ říká Jan Barta, CEO Crazy Tomato.