Hlavní navigace

CREATIVE OHLAŠUJE PODPORU SVÝCH PRODUKTŮ PRO WINDOWS VISTA

[Tisková zpráva] Nativní podpora a ovládače ke stažení zajišťují, že zákazníci Creative mohou z nového operačního systému získat maximum.

Sdílet

Společnost Creative (NASDAQ: CREAF), celosvětový leader v oblasti produktů pro digitální zábavu, ohlásila podporu svých produktů pro operační systém Windows Vista™. Následující systémy jsou kompatibilní s novým operačním systémem – ať už nativně, nebo prostřednictvím speciálních ovladačů.

MP3 přehrávače Creative
Všechny modely ZEN Vision:M, ZEN V Plus, ZEN V, ZEN Vision W, ZEN Vision, ZEN Nano Plus, ZEN MicroPhoto, ZEN Sleek Photo, ZEN Micro*, ZEN Sleek*, ZEN Xtra*, ZEN Touch*, MuVo (všechny verze) a MuVo2 plně podporují Windows Vista support a mohou být používány s Windows Media Playerem 11 nebo Creative MediaSource. Uživatelé stávající verze MediaSource si mohou stáhnout její aktualizaci ze stránek europe.creati­ve.com.

Zvukové karty Creative Sound Blaster
Pro všechny modely Sound Blaster X-Fi, Sound Blaster Audigy, Audigy 2, Audigy 2 ZS, Audigy 2 ZS Notebook, Audigy 4, Audigy SE, Audigy LS a Live! 24 bit jsou na stránkách europe.creative.com k dispozici ovládače ke stažení. Podporována bude i produktová řada USB Sound Blaster zahrnující Sound Blaster Live! 24-bit, MP3+, Connect a Surround 5.1. Inovativní audio upgrade Creative Xmod USB podporuje Windows Vista nativně.

Vzhledem k tomu, že Windows Vista nepodporuje ve hrách vícekanálové audio prostřednictvím DirectX, společnost Creative vytvořila bezplatnou aplikaci Creative ALchemy, která převádí volání DirectSound 3D a EAX na volání OpenAL. Hráči vybavení kartou X-Fi tak mohou slyšet ve Windows Vista totéž vícekanálové audio, na která byli zvyklí z Windows XP.

Creative ALchemy můžete stahovat z http://previ­ew.creativelab­s.com/alchemy/de­fault.aspx

Webové kamery Creative
The Live! Cam Optia podporuje Windows Vista nativně. Pro modely Live! Cam Voice, Live! Cam Video IM a IM Pro, Live! Cam Vista IM a Live! Cam Notebook Pro jsou na stránkách europe.creative.com k dispozici ovládače ke stažení.