Hlavní navigace

CRM v AT Computers patří k nejlepším controllingovým projektům v roce 2006 u nás

[Tisková zpráva] Ostrava, 18. 6. 2007 – Společnost ATComputers, přední distributor IT a největší český výrobce a dodavatel kvalitních počítačů, obdržela ocenění za 2. místo v soutěži Controllingový projekt roku 2006. Ocenění předala Martina Srbová ze společnosti POINT Consulting, která organizovala již 11. ročník Controllingového fóra.

Sdílet

Controllingové fórum je každoroční prestižní setkání finančních, controllingových a generálních ředitelů, manažerů a jednatelů předních podniků v ČR a SR. Letošní ročník se uskutečnil 14. – 15. 6. 2007 v hotelu Akademie v Choceradech u Prahy.

Svůj CRM systém (systém pro řízení vztahu se zákazníky) má ATComputers plně integrován v rámci firemního ERP systému (podnikový informační systém), což přináší značnou výhodu pro 60 uživatelů obchodního týmu, kteří již mají zažitou práci s tímto rozhraním. Celý systém má navíc jednu společnou databázi, takže je zajištěna konzistence dat a zamezuje se zbytečné duplicitě. CRM systém, který ATComputers používá nabízí pokročilé možnosti segmentace a profilování zákazníků a mnoho dalšího. Vše směřuje k jedinému cíli – získat konkurenční výhodu dlouhodobým uspokojováním zákaznických potřeb a to při zachování pohodlí zákazníka a přijatelné úrovně nákladů, nezbytných pro uskutečnění transakce. A právě splnění těchto kritérií přimělo odbornou porotu, aby společnosti ATComputers udělila diplom za 2. místo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).