Hlavní navigace

Český rozhlas představuje novou verzi svého webu pro mobily

[Tisková zpráva] Další novinku pro své posluchače a uživatele webu připravil Český rozhlas. Tentokrát představuje novou mobilní verzi všech svých internetových stránek. Informace z webu Českého rozhlasu jsou tak nyní snadno k dispozici nejenom na počítači, ale také na vašem mobilu

Sdílet

„Stejně jako v případě portálu rozhlas.cz dostávají hlavní místo nejnovější zprávy. Následuje to nejdůležitější z celoplošných stanic a z tematických webů,“ upřesňuje ředitel Českého rozhlas Internet Alexandr Pícha.

Do prohlížečů všech typů mobilních telefonů stačí napsat pouze rozhlas.cz, server automaticky přesměruje uživatele na mobilní verzi.

Mobilní web má přehlednou strukturu, která nabízí každý den nejaktuálnější zprávy i informace z jednotlivých celoplošných stanic.

„Díky nové mobilní verzi našeho webu je možné přímo z telefonu například zaslat dotaz na hosta Radiožurnálu,“ upozorňuje Pícha.

Český rozhlas už v současnosti nabízí uživatelům tzv. chytrých telefonů poslechovou aplikaci pro OS Android i pro iPhone. Zpravodajství nabízí také prostřednictvím aplikace pro iPhone, velmi brzo uvede také aplikaci na zprávy pro telefony s Androidem. Pracuje se také na vývoji poslechové aplikace pro telefony, které používají Symbian.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).