Hlavní navigace

ČESKÝ ROZHLAS REGION BUDE KAŽDOU SOBOTU VYSÍLAT ŽIVĚ ZE STŘEDOČESKÝCH KOUPALIŠŤ

[Tisková zpráva] Na letošní prázdniny připravil Český rozhlas Region speciální akci Léto u vody. V červenci a v srpnu si na své přijdou posluchači i návštěvníci středočeských koupališť. Mimo jiné se budeme pokoušet o překonání jednoho českého rekordu!

Sdílet

Ve vysílání bude Léto u vody přinášet originální letní recepty od středočeských kuchařů – svačiny k vodě, grilované speciality či koktejly, reportáže ze zajímavých míst, která mají vztah k vodě, či „vodní“ vzpomínky populárních osobností. Posluchači navíc budou ve vysílání hledat výherní zvuk soutěže Léto u vody. Pokud ho zachytí, mohou vyhrát letní výherní balíček obsahující ručník, tričko a nafukovací balón ze speciální letní edice Regionu a sadu opalovací kosmetiky. Jako bonus může každý ještě získat víkendový pobyt v hotelu Laguna na Slapech.

Léto u vody ovšem bude i cestovat – každou sobotu vyrazí náš tým na jedno vybrané středočeské koupaliště. Tam všechny návštěvníky čeká show plná soutěží, zajímavého povídání a dobré nálady. Na všech našich zastávkách se odehraje i pokus o překonání českého rekordu – všichni přítomní dostanou píšťalku a na pokyn moderátora na ni, pod dohledem komisaře z Agentury Dobrý den Pelhřimov, zapískají. Do České knihy rekordů se mohou zapsat návštěvníci Vodního světa v Kolíně (5. července), koupaliště u Sletiště v Kladně (12. července), aqvaparku v Příbrami (19. července), plovárny v Kutné Hoře (26. července), aquaparku Hořovicích (2. srpna), městského bazénu v Rakovníku (9. srpna), bazénu Dukelská v Benešově (16. srpna) a koupaliště v Kněžmostu (23. srpna). Na středočeských koupalištích s námi budou i zajímaví hosté – přivezeme s sebou Naďu Konvalinkovou, Jana Rosáka nebo Eduarda Hrubeše.

Tuto sobotu, 5. 7. 2008, s námi stráví Léto u vody v kolínském Vodním světě tamní rodák, televizní a rozhlasový moderátor Jiří Chum. Na této akci bude také přítomný odborník, který návštěvníkům zdarma provede vyšetření mateřských znamének.

Český rozhlas Region je regionální stanice Českého rozhlasu pro území Středočeského kraje. Vysílá na frekvencích Beroun 88,4 FM; Benešov 99,0 FM; Příbram 100,0 FM; Mladá Boleslav a Nymburk 100,3 FM; Rakovník 100,4 FM; Kutná Hora, Kolín a Kladno 100,5 FM. V průběhu dne poskytuje Český rozhlas Region svým posluchačům nepřetržitý proud informací převážně regionálního charakteru (zprávy každou hodinu, ráno každých 20 minut), aktuální i náročnější publicistiku, kvalitní hudbu (pop, country, folk, dechovka) a zábavu. Večer a v noci vysílá pořady určené národnostním a sociálním menšinám, komponované hudební pořady i pořady kontaktní a zábavné. Ke stěžejním pořadům Českého rozhlasu Region patří talk show Jana Rosáka Tandem, do které si tento moderátor zve známé osobnosti našeho kulturního a společenského života, dále pořad o vaření Pochoutky, jehož autory jsou Naďa Konvalinková a Patrik Rozehnal a v neposlední řadě i hudební pořad U muziky s Josefem Zímou a pravidelný týdeník o zahrádkaření a kutilství Hobby magazín Eduarda Hrubeše.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).