Hlavní navigace

ČESKÝ ROZHLAS REGION NABÍDNE NA INTERNETU PŘÍMÝ PŘENOS KYTAROVÝCH KONCERTŮ Z KŘIVOKLÁTU

[Tisková zpráva] Příznivci kytarové hudby se od čtvrtka 25. června do neděle 29. června sejdou na šestém ročníku Kytarových mistrovských kurzů. Ty se letos poprvé uskuteční v atraktivních prostorech gotického hradu Křivoklát. Exkluzivním mediálním partnerem kytarových kurzů je tradičně Český rozhlas Region, který nabídne z této akce živé přenosy večerních koncertů.

Sdílet

„Letos poprvé budeme část programu živě přenášet na našich internetových stránkách,“ říká ředitel Českého rozhlasu Region Jan Menger. „Konkrétně půjde o páteční koncert chorvatské kytarové formace Zagreb Guitar Trio a o sobotní vystoupení jednoho z nejlepších italských klasických kytaristů Giampaola Bandiniho a mnoha cenami ověnčeného akordeonisty a bandoneonisty Cesareho Chiacchiaretty,“ doplňuje Jan Menger.

Páteční koncert si na internetových stránkách www.cesky-rozhlas-region.cz můžete poslechnout od 19 hodin, sobotní přenos začíná v 19:30.

Další informace o VI. kytarových mistrovských kurzech Křivoklát 2009 najdete na internetových stránkách pořádajícího občanského sdružení Open Guitar www.openguitar.cz nebo přímo ve vysílání Českého rozhlasu Region. Výkonný ředitel festivalu Vilém Žák bude hostem Dopoledního Regionu Ivety Chlumské v úterý 23. června po 11. hodině.

Český rozhlas Region je regionální stanice Českého rozhlasu pro obyvatele a návštěvníky Středočeského kraje. V průběhu dne svým posluchačům poskytuje nepřetržitý proud informací převážně regionálního charakteru (zprávy každou hodinu, ráno každých 20 minut, regionální předpověď počasí a dopravní servis), aktuální i náročnější publicistiku, kvalitní hudbu a zábavu. Večer a v noci vysílá pořady určené národnostním a sociálním menšinám, komponované hudební speciály i pořady kontaktní a slovesně-zábavné. Ke stěžejním pořadům Českého rozhlasu Region patří talk show Jana Rosáka Tandem, dále rozhovor K věci Tomáše Pancíře s významnou osobností veřejného života na aktuální středočeské téma, pořad o vaření Pochoutky, jehož autory jsou Naďa Konvalinková a Patrik Rozehnal a v neposlední řadě i hudební pořad U muziky s Josefem Zímou a pravidelný týdeník o zahrádkaření a kutilství Hobby magazín Eduarda Hrubeše.

Český rozhlas Region vysílá ve středních Čechách na frekvencích Mělník 87,6 FM; Beroun 88,4 FM; Benešov 99,0 FM; Příbram 100,0 FM; Mladá Boleslav a Nymburk 100,3 FM; Rakovník 100,4 FM; Kutná Hora, Kolín a Kladno 100,5 FM.

Český rozhlas Region – rádio vašeho kraje
www.cesky-rozhlas-region.cz