Hlavní navigace

Český rozhlas Region vysílá z náměstí 17. listopadu v Příbrami

[Tisková zpráva] Český rozhlas Region bude od pondělí 28. března do pátku 1. dubna 2011 vysílat ze svého mobilního studia, které vyrostlo na náměstí 17. listopadu v Příbrami. Všechny posluchače i ostatní obyvatele města čeká spousta rozhovorů se zajímavými hosty, autogramiády moderátorských hvězd Regionu i soutěže o ceny.

Sdílet

„Hned v pondělí v 9 hodin přivítá Jan Rosák v našem mobilním studiu herečku příbramského divadla Deboru Štolbovou,“ přibližuje program na náměstí 17. listopadu vedoucí projektu Petr Jindra a doplňuje: „Dalšími z téměř tří desítek hostů ve vysílání budou ministr zemědělství a bývalý starosta Příbrami Ivan Fuksa (v úterním pořadu K věci s Tomášem Pancířem), současný starosta a senátor Josef Řihák, středočeský Živnostník roku 2010 Jan Zeman, mistr světa v muškaření Ivan Vančura, zástupci řady místních spolků, památek a kulturních zařízení.“

Všechny příznivce Českého rozhlasu Region potěší také naše moderátorské hvězdy. V pondělí zažije Příbram autogramiádu Jana Rosáka (v 10:00), v úterý dopoledne se můžete vydat pro podpis Nadi Konvalinkové, ve čtvrtek odvysílá živě s Příbrami společně s následnou autogramiádou svůj pravidelný pořad Hubněte zdravě Kateřina Cajthamlová a páteční poledne na náměstí 17. listopadu stráví Eduard Hrubeš.

Pro všechny děti je připravena atrakce v podobě skákacího hradu a pro dospělé soutěže o zajímavé ceny nebo projížďka na populárních dvoukolkách.

Český rozhlas Region je regionální stanice Českého rozhlasu pro obyvatele a návštěvníky Středočeského kraje. V průběhu dne svým posluchačům poskytuje nepřetržitý proud informací převážně regionálního charakteru (zprávy každou hodinu, ráno každých 20 minut, regionální předpověď počasí a dopravní servis), aktuální i náročnější publicistiku, kvalitní hudbu a zábavu. Večer a v noci vysílá pořady určené národnostním a sociálním menšinám, komponované hudební speciály i pořady kontaktní a slovesně-zábavné. Ke stěžejním pořadům Českého rozhlasu Region patří talk show Jana Rosáka Tandem, dále rozhovor K věci Tomáše Pancíře s významnou osobností veřejného života na aktuální středočeské téma, pořad o vaření Pochoutky, jehož autory jsou Naďa Konvalinková a Patrik Rozehnal, a v neposlední řadě i hudební pořad U muziky s Josefem Zímou a pravidelný týdeník o zahrádkaření a kutilství Hobby magazín Eduarda Hrubeše.

Český rozhlas Region vysílá ve středních Čechách na frekvencích Mělník 87,6 FM; Beroun 88,4 FM; Benešov 99,0 FM; Příbram 100,0 FM; Mladá Boleslav a Nymburk 100,3 FM; Rakovník 100,4 FM; Kutná Hora, Kolín a Kladno 100,5 FM.