Hlavní navigace

CS Link zařazuje Eurosport do balíčků SPORT a MÝCH 6 Ceny předplatného se nemění.

[Tisková zpráva] Media Vision, provozovatel satelitní platformy CS Link, zařazuje sportovní kanál Eurosport s českým komentářem do balíčku SPORT a volitelné nabídky MÝCH 6. Ceny se nemění.

Sdílet

PRAHA 9. 12. 2009 – Společnost Media Vision, provozovatel satelitní televize CS Link, oznamuje, že zařazuje panevropský sportovní kanál Eurosport s českým komentářem do programového balíčku SPORT. Cena se po rozšíření tohoto balíčku nemění. Stávající zákazníci balíčku SPORT mají program automaticky k dispozici bez dalších poplatků a aktivací.

Eurosport byl doposud dostupný jen pro uživatele balíčku TOTAL.

„Na základě dohody se společností Eurosport SA můžeme uživatelům našich karet CS Link sdělit další příjemnou zprávu – program Eurosport je nyní dostupnější pro více zákazníků“, říká Daniel Klička, ředitel společnosti Media Vision a pokračuje: „Stávajícím uživatelům balíčku SPORT spustíme program Eurosport automaticky. Cenu balíčku SPORT po jeho rozšíření nebudeme zvyšovat“.

Další příjemnou zprávou pro naše zákazníky je možnost zařazení kanálu Eurosport do individuálního balíčku MÝCH 6. Stávající uživatel služby MÝCH 6 může kterýkoli ze šesti aktivních programů vyměnit kanál za Eurosport.

Programový balíček TOTAL obsahuje 21 placených kanálů různých žánrů (filmové, hudební, sportovní, dětské, dokumentární a erotické stanice), včetně stanice Eurosport v českém jazyce za 290,– Kč měsíčně při ročním předplatné či platbě přes SIPO/inkaso z účtu. Balíček SPORT, jako podmnožina z balíku TOTAL, je zaměřen na sportovní fandy a obsahuje programy Eurosport, Nova Sport, Sport1, Sport2 a SPORT 5. Předplatné lze pořídit za 180,–Kč měsíčně při platbě na rok či platbě přes SIPO/inkaso z účtu. Tarif MÝCH 6 umožňuje zákazníkům vybrat si jakýkoli ze šesti programů balíčku TOTAL za cenu již od 220,– Kč měsíčně.

O společnosti
Media Vison s.r.o. je provozovatelem české a slovenské digitální satelitní televize CS Link. Poskytuje dekódovací karty CS Link pro příjem neplacených českých a slovenských TV programů včetně 2 stanic ve vysokém rozlišení ČT HD a Nova HD a zároveň nabízí možnost předplatného placených programů a zvýhodněných programových balíčků. Signál je šířen ze satelitů Astra z pozice 23,5°E v 100% digitální kvalitě a pokrývá celé území České a Slovenské republiky. Platforma má dlouholetou tradici – vznikla v roce 1996.