Hlavní navigace

Česko Slovensko má talent – nekomunikativní silák a odvážné skoky za zvuku bubnů

[Tisková zpráva] Cesta ke splnění snů je po dalším semifinálovém kole originální talentové show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT o kus blíž pro sestry Winklerovy a také pro poněkud netypickou taneční skupinu Křečkovi muži T-BASS. Právě tato dvě vystoupení nejvíce zaujala; postupují tak do finále! O Kataríně a Zuzaně Winklerových rozhodli přímo diváci svými hlasy, Křečkovi muži museli svůj postup obhájit před porotou. Porotci se rozhodovali právě mezi nimi a sympatickou Lucií Smolíkovou a jejím zvířecím miláčkem, psem Angelem. Další semifinále je již tuto neděli 7. 11. ve 20.00.

Sdílet

Diváci budou opět moci vybírat z osmi semifinalistů, které samozřejmě mohou podporovat svými hlasy prostřednictvím SMS. Systém hlasování je jednoduchý. Každý ze semifinalistů má pro telefonické hlasování přiřazený svůj kód. Stačí tedy poslat kód podporovaného talentu na telefonní číslo 906 02 13! Cena SMS je 13 Kč včetně DPH. Tuto službu zajišťuje MEDIA SUPPORT, s. r. o. Takto hlasovat se může ze SIM karet telefonních operátorů Telefónica O2, T-Mobile a Vodafone. Započítány jsou hlasy ze sítí všech tří operátorů zaslané až do okamžiku ukončení hlasování. Každý hlas je platný okamžikem doručení hlasovací SMS bez ohledu na to, zda a kdy byla doručena odpověď. Odpovědi na došlé hlasy jsou zasílány pouze v síti mobilního operátora Telefónica O2.

Kdo před diváky předstoupí již tuto neděli a bude bojovat o postup do finále?

Eva Slaná a Lucie Klasek – 9971
Když se spojí krása a šarm s talentem, vznikne vražedná kombinace. Pokud se k tomu přidá ještě sexappeal, máte hned sexy houslové duo, které může v ČSMT zvednout hladinu vod.

Mighty Shake – Zastávka – 9972
Taneční skupina, která dokáže předvést takové vizuální orgie, že máte pocit, že jste někde v paralelním světě. Pestré kostýmy, originální choreografie, to je Zastávka, kde by měl zastavovat každý spoj.

Alojz Morovič – 9973
Silný muž, který si bez váhání lehne pod auto, má jen problém komunikovat se svým asistentem. Z toho vznikají zábavné situace, takže se v semifinále můžeme těšit na nové komické duo.

Neopercussio – 9974
Netradiční kvarteto bubeníků, které si řeklo, že by mohlo zkusit něco nového. I když spolu hrají jen dva měsíce, jejich bubenická show rozechvěje každý chloupek na vašem těle.

Jakub Ressler – 9975
Teprve 12letý talent okouzlil neuvěřitelným tancem ve stylu Michaela Jacksona, v semifinále nabídne opět něco jiného. Co to bude? Uvidíme. Určitě to ale bude pecka!

Silvayovci – 9976
Fujara, cimbál, akordeon a moderní hudba? Že to nejde dohromady? Silvayovi vás vyvedou z omylu, na takových nástrojích dokážou zahrát i techno.

Veronika Stýblová – 9977
Ve zpěvu může konkurovat komukoliv, ve zvládání trémy je to už trochu horší. Ale ani rozklepané nohy jí nezabránily projít hladce do semifinále. Tam to už bude bez trémy.

Trampolíny Praha – 9978
Skáčou dobře, skáčou rádi – a navíc vysoko. A kromě toho mají vypracovaná těla, která rádi ukazují, což by mohl být magnet pro hlasující dámy.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).