Hlavní navigace

Česko Slovensko má talent – pohádkový dědeček i sexy akrobaté

[Tisková zpráva] Z minulého semifinálového kola se do finále probojovala excentrická taneční skupina Mighty Shake – Zastávka, která se stala absolutním vítězem večera. Jako druhá do finále postoupila mladá zpěvačka Veronika Stýblová, která se v rozstřelu utkala s malým blonďatým Michaelem Jacksonem Jakubem Rosslerem.

Sdílet

Diváci budou opět moci vybírat z osmi semifinalistů, které samozřejmě mohou podporovat svými hlasy prostřednictvím SMS. Systém hlasování je jednoduchý. Každý ze semifinalistů má pro telefonické hlasování přiřazený svůj kód. Stačí tedy poslat kód podporovaného talentu na telefonní číslo 906 02 13! Cena SMS je 13 Kč včetně DPH. Tuto službu zajišťuje MEDIA SUPPORT, s. r. o. Takto hlasovat se může ze SIM karet telefonních operátorů Telefónica O2, T-Mobile a Vodafone. Započítány jsou hlasy ze sítí všech tří operátorů zaslané až do okamžiku ukončení hlasování. Každý hlas je platný okamžikem doručení hlasovací SMS bez ohledu na to, zda a kdy byla doručena odpověď. Odpovědi na došlé hlasy jsou zasílány pouze v síti mobilního operátora Telefónica O2.

V neděli 14. 11. diváci uvidí dalších osm talentů. Kteří to jsou?

Dae Men – 9981
Svlékli se a ve správném čase ukázali, co dokážou silné paže a nohy. Silová akrobacie nebude chybět v semifinále ČSMT a pánové v kloboucích už teď slibují velké věci.

Zdeněk Kožušník – 9982
Kouzelník ze staré školy, který vypadá jako pohádkový dědeček, oprášil magii po 50 letech! A udělal dobře, probojoval se mezi 56 vyvolených, kteří předvedou svůj talent živě.

Jarko Krigovský – 9983
Malý vzrůstem, velký talentem. Teprve 7letý Jarko je hip-hopovým králem, trumfne mnoho starších kolegů a po parketu se válí jako zkušený harcovník.

NH6 – 9984
Sourozenci Wilnrotterovi sice musejí žít ve světě plném tmy, ale jejich talent je jasný jako slunce. Kdo o nich pochyboval, už ví, že s tímto rapem je třeba počítat!

Vanesa Šanková a Marek Peťko – 9985
Je jim jen osm let a už jim tleskalo celé divadlo. Dvojice mladých tanečníků dokáže své vystoupení okořenit pořádnou dávkou emocí a to je velké plus.

Queenie – 9987
Queen žije! Tedy v podání revivalu Quennie určitě. Kromě dobré hudby a věrného ztvárnění této rockové legendy se můžete těšit i na parádní předkus zpěváka.

Sabrosa – 9988
Dívčí trio z osady, které svou kariéru začalo na obyčejné lavičce. Po dlouhé cestě jsou v semifinále ČSMT a nabídnou divákům pravou romskou veselici.

Kristína Procházková – 9986
Pěvecká konkurence bude velká, ale kartami ve svůj prospěch bude určitě chtít zamíchat teprve 12letá Kristínka. Uvidíme její kudrnatou hřívu i ve finále?

Phantoms Crew – 9989
Právě oni původně skončili před branami semifinálových kol. Nyní jsou zpět. Využije tato taneční skupina svou druhou šanci?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).