Hlavní navigace

Česko Slovensko má talent – Song hrál nám ten ďábel saxofon

[Tisková zpráva] Počet finalistů originální talentové soutěže ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT se po minulé neděli zvýšil na 12. Z minulého semifinále postoupilo sourozenecké duo NH6 – slovenští rapeři, kterým ani jejich zdravotní handicap nebrání realizovat si své sny, a také siloví akrobaté DaeMen.

Sdílet

Diváci budou i tento týden opět moci vybírat z osmi semifinalistů, které samozřejmě mohou podporovat svými hlasy prostřednictvím SMS. Systém hlasování je jednoduchý. Každý ze semifinalistů má pro telefonické hlasování přiřazený svůj kód. Stačí tedy poslat kód podporovaného talentu na telefonní číslo 906 02 13! Cena SMS je 13 Kč včetně DPH. Tuto službu zajišťuje MEDIA SUPPORT, s. r. o. Takto hlasovat se může ze SIM karet telefonních operátorů Telefónica O2, T-Mobile a Vodafone. Započítány jsou hlasy ze sítí všech tří operátorů zaslané až do okamžiku ukončení hlasování. Každý hlas je platný okamžikem doručení hlasovací SMS bez ohledu na to, zda a kdy byla doručena odpověď. Odpovědi na došlé hlasy jsou zasílány pouze v síti mobilního operátora Telefónica O2.

V neděli 21. 11. uvidí diváci posledních devět semifinalistů. Kteří to jsou?

Akademia SX – 9971
Slovenská akrobatická formace se pokusí všechny přesvědčit, že právě jejich talent je NEJ. A z míry je nevyvedou ani poznámky, že ve zkratce SX jim chybí jedno písmeno.

A. J. Band – 9972
Anna s Jankou jsou kamarádky už od školky, s Jakubem se poznaly o pár let později, když všichni tři chodili zpívat do kostela. Došli až do semifinále ČSMT. Uspějí?

Brasil Show – 9973
Že Česko a Slovensko má talent? A co teprve Brazílie! Ta měla v semifinálových kolech dokonce dvojnásobné zastoupení. Po moderním tanci tentokrát pravá brazilská show.

Duo Aratron Aspis – 9974
Netušíme, co znamená název tohoto fakírskeho dua, ale o jejich talentu pochybovat nemusíme. Kdoví, zda se ke slovu dostane i krajta-albín, která své vystoupení v divadle prospala.

Tereza Anna Mašková – 9975
Diváci ji měli možnost vidět jako první v divadelních sestřizích a o mladou zpěvačku nepřijdou ani v semifinále. Symbolicky se představí v posledním ze sedmi semifinálových kol.

Richard Nedvěd – 9976
Bláznivý kouzelník si v divadle hodně vystřelil ze seriózní magie, v záloze má ale ještě spoustu triků. Například je mistrem ve vytváření zvířátek z balonků.

BMX Show – 9977
Přišli nezávisle na sobě, pokračují ale spolu. Tito dva machři na dvou kolech ve Velkém třesku zaujali natolik, že je porota spojila a v semifinále se představí jako pár.

Patrik Žiga – 9978
Saxofonový virtuoz je hudbě oddán tělem i duší a jemu jsou oddaní jeho fanoušci. V kolika autobusech jej přijedou podpořit do Brna?

František Šimčík – 9979
František i jeho vystoupení vzbudilo a vyvolalo vlnu emocí a celou řadu diskusí. Proto se Franta teď vrací, aby předvedl ještě jednou, jak velký v něm dřímá talent!