Hlavní navigace

ČSMT - třetí přímý přenos již v neděli 24. 10.

[Tisková zpráva] Již tuto neděli 24. 10. ve 20.00 odstartuje třetí přímý přenos originální talentové soutěže ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT. Přímý přenos je vysílaný opět z brněnského Výstaviště, pavilon Z.

Sdílet

Tentokrát se divákům představí:

Daniel Borak – 9972
- několikanásobný mistr světa, Evropy a Švýcarska ve stepu se rozhodl, že své mimořádné schopnosti a talent předvede také v rodné zemi svých rodičů!

Dominika Hašková – 9973
- dcera hokejové legendy se nepotatila a před sportem dala přednost umění. Udělala dobře, se zpěvem může být stejně slavná jako její otec, hokejový brankář Dominik Hašek.

Gabriel Rábek – 9974
- snad jediný břišní tanečník v našich končinách se pokusí nejen o popularizaci tohoto umění, ale zcela jistě zabojuje i v boji o celkové vítězství.

Screamers – 9975
- travesty skupina s aktivním přístupem k show, v kolektivu oblíbená. Předvedou se opět jako pionýrky, podivínská Adamsova rodina, nebo překvapí nějakou novinkou?

Sleeperz – 9976
- dva kluci, kteří oblíbenou hračku jojo představují nejen jako zábavu pro děti. Naopak – s jojem dokážou zacházet skutečně bravurně a předvedou kousky, které vám nedovolí ani mrknout okem.

Sweet Zone – 9977
- dívčí punkrocková kapela chce dokázat, že hodné holky jdou do nebe, ale zlobivé mohou jít, kam chtějí. Možná až do finále ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT.

The Pastels – 9978
- zcela jiné pastelky – to dokazuje tato veselá taneční skupina, jejíž umění je stejně různobarevné jako pastelky.

Chcete – li se přímého přenosu zúčastnit, akreditujte se prosím obratem prostřednictvím tohoto mailu. Kapacita míst je omezená.

Dovolujeme si vás také upozornit, že vstup pro novináře do pavilonu Z je jeho vchodem č. 8 a na místě musíte být s ohledem na živé vysílání nejpozději v 19.30. Děkujeme za pochopení.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).