Hlavní navigace

ČT 4 Sport nově vysílá pro všechny zákazníky kabelové televize Karneval

[Tisková zpráva] Praha, 13.2. 2007. Společnost Karneval Media, člen skupiny UPC, oznamuje, že do nabídky Mini své kabelové televize která je dostupná všem jejím zákazníkům bez rozdílu, nově zařazuje další TV kanál České televize – Č T4 Sport.

Sdílet

ČT4 Sport vysílá každý den od 8:00 do 24:00 hod., v případě velkých zahraničních podniků pak nepřetržitě. Asi největším „tahákem“ těchto dnů je play-off české hokejové extraligy. Novinkou je také zařazení přímých přenosů zápasů německé Bundesligy, většinou v pátek večer.TV kanál ČT 4 Sport je do nabídky Mini zařazován postupně a celý proces bude probíhat do konce.března.

Společnost Karneval Média nabízí v této souvislosti novým předplatitelům nabídky MINI slevu 50 % na první čtyři měsíce. Slevu je možné získat při objednávce do konce března.

Obě největší domácí kabelové televize – UPC a Karneval – tak nabízejí všem předplatitelům jakékoliv programové nabídky všechny české národní programy: ČT1, ČT2, zpravodajskou ČT24 a ČT4 Sport spolu s TV Nova a s TV Prima. Na většině kabelových sítí jsou všechny národní programy přenášeny ze satelitu, aby byla zajištěna nejvyšší možná kvalita vysílání.