Hlavní navigace

Česká televize, Český rozhlas a deník Sport společně podporují český fotbal

[Tisková zpráva] Od počátku letošního ročníku Gambrinus ligy 2007/2008 spolupracují tři nejvýznamnější média na českém trhu při podpoře českého fotbalu.

Sdílet

Na základě trojstranné dohody, která byla formálně stvrzena podpisem v těchto dnech, se Česká televize, Český rozhlas a deník Sport domluvily na vzájemné spolupráci a propojení všech tří médií při podpoře nového ročníku Gambrinus ligy 2007/2008.

Mezi základní pilíře spolupráce patří propojení všech médií v oblasti pořádání a prezentace anket jednotlivých subjektů. Jedná se o ankety GÓL TÝDNE, MĚSÍCE A ROKU za Českou televizi, FANOUŠEK MĚSÍCE, ROKU za Český rozhlas a NEJLEPŠÍ JEDENÁCTKA SEZONY a s ní související soutěž KRÁL FOTBALOVÝCH TRÁVNÍKŮ za deník Sport. Vyvrcholením fotbalové sezony 2007/2008 by měl být slavnostní galavečer ČT, při kterém dojde k vyhodnocení všech těchto anket. Další formou spolupráce je vzájemná prezentace příspěvků a komentářů zástupců jednotlivých stran v jednotlivých médiích.

Věříme, že tato spolupráce přispěje k ještě větší popularitě českého fotbalu a budeme se i nadále snažit, díky naší vzájemné spolupráci, přinášet všem našim divákům, posluchačům a čtenářům ty nejčerstvější informace z fotbalového prostředí, a neustále naše služby rozšiřovat a zdokonalovat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).