Hlavní navigace

Česká televize dětem: virtuální adventní kalendář

[Tisková zpráva] Česká televize připravila další novinku na dětském portálu TýYó. Předvánoční čas zpestřuje jedinečný adventní kalendář, ze kterého nikdy neubyde.

Sdílet

Česká televize o letošních Vánocích chystá mimořádně bohatou televizní nadílku. O svátcích se děti, ale i dospělí mohou těšit na čtyřicet osm pohádek, včetně nejnovějších Micimutr a Tajemství staré bambitky.

Čekání si diváci nyní mohou zkrátit s virtuálním adventním kalendářem. Ten je součástí dětského webu TýYó. V adventním kalendáři České televize na adrese www.tyyo.cz/advent je od začátku prosince zpřístupněn každý den jeden dárek spojený s adventním časem, Ježíškem a samozřejmě také se zmíněnou televizní nadílkou.

Od 1. do 24. 12. návštěvníkům v kalendáři postupně nadělujeme tematické hry, videa, screensavery a další bonusy, které je poeticky naladí při očekávání Štědrého dne, a zároveň připomenou, jak pestrý program Česká televize na letošní Vánoce připravila.

Autorkou grafického konceptu adventního kalendáře v podobě půvabně zasněžené ulice s animovanými postavičkami je skvělá výtvarnice Lucie Lomová

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).